2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من میترسم باردار نباشم اخه با نصپفه اب ک باردار ادم نمیشه باید پنج شش ماه اقدام کرد ما جلوگیری ط ...

نه عزیزم ربطی نداره.هم با پیش اب هم با یکبار احتمال بارداری هست.مهم اینه تو دوره ی تخمک گزاری بوده باشه و بدن مردو زن اماده

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
خوب دوتاش مثبت شده؟ مال  من بی بی زدم بعد یک ساعت یه هاله کم رنگ انداخت

منم همونجور بود دیگه. روز موعدم بعد یکی دوساعتی هاله انداخته بود. روز موعدم جمعه بود. یکشنبه و چهارشنبه دوباره بیبی زدم مثبت شد. رفتم آزمایش اونم. مثبت شد

2731

من روز موعدم زدم منفی شدبعد ده دقیقه انداختم سطل سرویس بهداشتی....دوروز بعد که رفتم خالی کنم سطل رو دیدم هاله تقریبا پررنگ داره.....دوباره تست زدم بعد یه ربع دوباره هاله مشخص انداخت.....الانم تقریبا آخرای بارداریمه

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....