2733
2739
عنوان

بیاین عکسم رو. ببینید. نظر بدین زاویه سازی بدردم میخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 59 پست
خب افرین من همون زاویه فکت رو دیدم که میگم میاز نداری بیا یه کار کن خیار و ژله بخور شاید گونه هات پر ...

دیدی عکسم رو.گونه.دارم 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها شالم افتاده رو فکم مشخص نیست انگار شکل تخمرغ صورتم

اسی مثل منی من ژل زدم خوب شده رود ولی رفت یعنی یه چیز باید پول دستت باشه همش بزنی مواات چتری بزن بهت میاد من عکسم بدم

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
نه عزیزمموقته اره دیگه برجسته میکنه مثلا بعضیا چونه گرد دارن خوششوننمیاد با ژل حالتشو نوک نیز میکنن ...

موقتی واسه چند ساعته یا چند روز

و اینک هزینش چنده ژل و چربی 

خودمونم میتوتیم بزنیم یا باید رفت دکتر

واقعا خوبی  میکاپت رو باید اصلاح کنی یه پالت کانتورینگ بگیری حله

اخه من زیاد اهل آرایش نیستم دوست دارم بدون آرایش صورتم قشنگ باشه وگرنه آرایش میکنم صورتم خوبه کرم حجم میده به صورتم من میخوام دو طرف ژل بزنم و کات زیر گونه کنم وای خیلی گرونه😫11 تومن گفت

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
اره داری  اون عکس قبلی زاویه خوبی نداشت  موهاتو هم حالت بده عالی میشه برا صورت کشیده نبا ...

من محجبه میبیندم تازه اینجا موهام بیرون.مونده یکم

موقتی واسه چند ساعته یا چند روز و اینک هزینش چنده ژل و چربی  خودمونم میتوتیم بزنیم یا باید رف ...

حاقل هر طرف دو سی سی میخوات نزدیک ۶ میشه ژل متوسط

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
اسی مثل منی من ژل زدم خوب شده رود ولی رفت یعنی یه چیز باید پول دستت باشه همش بزنی مواات چتری بزن بهت ...

آره بده 

چند.ماهه رفت؟وای خیلی گرونه

اخه من زیاد اهل آرایش نیستم دوست دارم بدون آرایش صورتم قشنگ باشه وگرنه آرایش میکنم صورتم خوبه کرم حج ...

ژل بزنی که از نچرالی درمیایدختر خوب اونم کارهای ایران 🥴🥴🥴 نه اتفاقا حتی اروپاو کشورهای دیگه هم در حدرفع نواقص و‌بهتردیذه شدن یه میکاپ زیرپوستی دارن نه مثه بعضی از ایرانی که هرچیدستشون بیاد میزنن

کانتور اصلاپیدا نیست که 

حاقل هر طرف دو سی سی میخوات نزدیک ۶ میشه ژل متوسط

اره بهم گفت دکتر زاویهسازی شیش تومن اگه.گونه هم بخوایی 11 تومن میشه

موقتی واسه چند ساعته یا چند روز و اینک هزینش چنده ژل و چربی  خودمونم میتوتیم بزنیم یا باید رف ...

نهههه خودت که نمیشه باید بری کلینیک موقت که میگم شش ماه تا یکسالحالا برا بعضیا ممکنه بیشتر یا حداقلیه اثری ازش باقی بمونه 

هزینه ها رو‌دقیق نمیدونم ببخشید 

برا چربی میری لیپوساکشن چربیهای شکم و اینا رو‌درمیارن با سرنگ میدن بهت میذاری فریزرهرسری که رفتی یه سرنگ با خودت میبری تزذیق میکنن اونجایی که دوست داری مثلا گونه