2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطوریم الان شما شاید دندونت عفونت داره اموکسی سیلین ۵۰۰  و  مترونیدازول  ۲۵۰ ...

قبل عصب کشی عکس گرفتم. عفونت باید خودشو تو عکس نشون می داد، مگه نه؟ وای حالا استرس دارم با کرونا چطور برم اونجا دهنمو باز کنم

2728
قبل عصب کشی عکس گرفتم. عفونت باید خودشو تو عکس نشون می داد، مگه نه؟ وای حالا استرس دارم با کرونا چطو ...

اره نشون میده فک کنم

بعدش اب نمک قرقره کن

اگه خیلی اذیتت نمیکنه یکم صب کن اوضاع بهتر بشه بعد برو

من کلا با عصب کشی مخالفم.......بکش خلاص کن خودتو.......مجرد بودم دو تا دندون کرسی رو عصب کشی کردم و پر کردم....کم کم ریخت دندونم و عفونت کرد ولی چون عصب نداشت متوجه نمیشدم.وقتی فهمیدم که عفونت داشت دندونای دور و برش رو از بین میبرد.سریع رفتم جراحخی کردم کلا کشیدمشون.الان دوازده ساله....‌‌‌لااقل بقیه دندونامو نجات دادم

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
خداکنه ادم گرفتار درد و مریضی نشه تمومی نداره این درد دندون کلافه شدم دیگه

عاقا من دندونم شکسته بود. اصلا اوت ده روزی که تا برم عصب کشی کنم اصلاااا درد نداشتم. اما به محض عصب کشی... فکر کنم اصلا به عصب کشی هم احتیاج نداشت

2738
عاقا من دندونم شکسته بود. اصلا اوت ده روزی که تا برم عصب کشی کنم اصلاااا درد نداشتم. اما به محض عصب ...

پیش دکتر خوب رفتی؟

میفهمم چی میگی منم دندونم بار اول رفتم پیش ی دکتر ک واقعا دست راستشو از چپش تشخیص نمیداد

پیش دکتر خوب رفتی؟ میفهمم چی میگی منم دندونم بار اول رفتم پیش ی دکتر ک واقعا دست راستشو از چپش تشخی ...

سابقه کارش که زیاده. کل خانواده خالم اینا از قدیم پیشش می رفتن و راضین. ولی مامانم هر دندونی رو که پیشش عصب کشی کرده کیست اورده بود. هرچند مامانم می گفت خوبم مرافبت نکرده بود. تازه جالب اینه 1 تومنم پول گرفت بابت عصب کشی. دلم از این میسوزه

اخه 22 سالم بیشتر نیست. جای دندون خالی رو چیکار کنم

من بیست سالم بود.....هیچی نمیشه...‌نهایتش جاش میکاری.من دو تا کرسی از دو طرف فک پایین کشیدم.اینقدر دکتره روضه خوند برام که جاش خالی میمونه و چمیدونم غذا نمیتونی خوب بجوی و زخم معده میگیری و........‌باور کن دندونات جابجا میشنتاحدودی ازون خالی بودن اولیه در میاد.هیچ تأثیر بسزایی هم تو چهره‌ت نداره‌.......اینکارا بیشتر برا دکترا نون دونیه

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....