2737
2739
عنوان

تصادف کردیم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیی شوهرم چید دوروبرش بود هی ازش عکس میگرفت ۵ دقیقه قبلش پسرعمش زنگزد گفت ماشین صفر خریدی؟بدنگذره ...

واقعااا بد شانسی ب این میگن ...بیبین ادم ماشین صفر میخره باید همون روز همه پلاستیک هارو در بیاره کامللل یجوری ک کسی نفهمه چون توی شهرم بری چشم همه برمیگرده ب ماشین و واقعاااا چشمممم پدر ادمو در می یاره ...حالا خیلی خراب شد واای خیلی درکت میکنم نمیدونم چرا اینقدر ناراحت شدم برات

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿
2731
واقعااا بد شانسی ب این میگن ...بیبین ادم ماشین صفر میخره باید همون روز همه پلاستیک هارو در بیاره کام ...

خیلی سخته شوهرم بیچاره میخندید تو بیمارستان میخندوند منو حمله عصبی بهم وارد شده بود نمیدونم چرا اینطوریم بقران یه مانتو بگیرم یه اتفاقی میفته خیلی میترسم بعد اینا چی بشه 

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه
اره بخدا منکه یه لحظه گفتم تموم شد😭😭😭😭

ببین اینو میگم ک به ضرر مالیش فک نکنی ... دور از جونتون دوستم با شوهرش تو اتوبان آزادگان تصادف کرده بودن   شوهرش دور از جون قطع نخاع شده ، دختره گذاشت رفت . مادر پسره داره از پسرش مراقبت میکنه پوشکش میکنه . 

مالی هیچی نیست . تا میتونی صدقه بده اگه میتونی یه خروس قربونی کن بده ب نیازمند . بلا دور باشه ایشالا

خدای من خدای معجزه هاست . 
2738