2733
2739

عزیزم خدا می‌بینه قطعا به وقتش جواب میده اینو من با چشمای گریان دارم برات می نویسم خودم خیلی گرفتارم و هر دفعه برگشتم سرنقطه اول اما به حکمت خدا ایمان دارم و مطمئنم به زودی جواب میده خدا خیلی صبوره 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگر نقش نداشت میتونستی بجای چرخش در سایت در یک دیوانه خانه ای باشی که برای کار کردن شکمت مامور گذاشت ...

بعضی وقتا ادم حس میکنه سواره یه چرخ و فلکه که حرکت نمیکنه بعضیا همه چی دارن و همیشه بالا هستن یه سریا هم پایین 

و چرخ و فلک اصلا تکون نمیخوره چه برسه به اینکه بچرخه

2728
بله عاشقانه منتظرمونه بریم اون دنیا بندازمون جهنم نهایت شکنجه هم اعمال کنه ....چون بالاخرن هممون گنا ...

ببخشید آیا تقصیر خداست که بنده هاش گناه میکنن؟

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
بله لطف خدا زیاده صبر بنده کمه  ولی خب ی وقت هایی لطف خدا رو نمیبینم اصلا حتی کم

شاید اون چیزی که ما میخوایم از خدا شره ولی ما فکر میکنیم خیره همه چیز رو بسپار دست خودش عزیزم . من خودم واسه یه نیتی 4سال اصرار کردم اما نشد که نشد اون زمان فکر میکردم اگه خدا این کار رو برام انجام بده نهایت لطف رو در حقم کرده اما بعدها متوجه شدم شر شر بود . الانم اوضاع روحی خوبی ندارم و درگیرم اما خب بازم جز خودش پناهی نداریم خدا بنده هاشو رها نمی کنه حواسش بهمون هست و زمانش که برسه بهمون جواب میده

2740
ببخشید آیا تقصیر خداست که بنده هاش گناه میکنن؟

تقصیر خداست ک ما رو آفریده چون میدونه بنده ضعیفه گناه میکنه بالاخره بعدم میخواد بندازمون جهنم چرا موهات پیدا شد چرا روزه نگرفتی چرا غیبت کردی ....کاش هیچوقت آفریده نشده بودم 

ای فلک گر من نمیزادی اجاقت کور بود .....

بله عاشقانه منتظرمونه بریم اون دنیا بندازمون جهنم نهایت شکنجه هم اعمال کنه ....چون بالاخرن هممون گنا ...

خب اگه خدا میخواست بندازه تو جهنم نه به ادم عقل میداد نه میگفت اگر این کارو کنی عاقبتش جهنمه یه جورایی خدا به ادم احترام گذاشته که خودش راهشو انتخاب کنه و ارزش انسان هم به همینه که خودش راه درست رو انتخاب کنه ۰۰۰ 

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

خدا همینجا تو نفساته تو قلبته تو صداته تو وجودته ...هم میبینتت هم دست نوازش رو موهات میکشه ... وقتایی هم که گریه میکنی اشکاتو پاک میکنه و بهت میگه صبر کن یه سورپرایز بزرگ برات دارم عزیزم❤❤❤

سوگلی خدا منم💜
 خب اگه خدا میخواست بندازه تو جهنم نه به ادم عقل میداد نه میگفت اگر این کارو کنی عاقبتش جهنمه ی ...

اینا همه رو میدونم .....گناه سنگین ندارم ولی تهش غیبته هست دیگه روزه نمیگیرم چرا دروغ بگم نمیتونم تحمل گرسنگی ندارم دیگه برا اینا میرم جهنم میدونم دیگه 

بمیرم برا دلت مشخصه میخوای بگی باهاش قهری ولی بازم میخوایش بازم دلت میخواد بهش گله کنی. هر که در ای ...

فکر کنم من دیگه زیادی مقربم دختر کوچولو سرطان داره بابام سرطان داره شوهرمم یک اشغالیه که لنگه نداره و...

هم دعاکن گره ازکار تو بگشاید عشق هم دعاکن گره تازه نیفزاید عشق
تقصیر خداست ک ما رو آفریده چون میدونه بنده ضعیفه گناه میکنه بالاخره بعدم میخواد بندازمون جهنم چرا مو ...

بنده ضعیف نیست فقط ساده ترین راهو انتخاب میکنه 

بنده اگه نمیخواد بره جهنم پس گناه نکنه خیلی ساده

دوما مگه آدم فقط گناه میکنه؟

هزاران کار خوب انجام میدیم

نمیگم من گناه نکردم نه کردم خوبشم کردم ولی قرار نیست تا آخر عمر گناه بکنم که خی کارای خوب هم انجام میدم

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2706