2733
2734
عنوان

سفره صلوات هدیه به امام حسن مجتبی برای حاجت روایی💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۵

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2728
سلام عزیز ۱۰۰ تا هدیه میکنم به ایشون😊

سلام سلام گلی جون . خوبی عزیزم شبت خوش ❤

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2740
سلام سلام گلی جون . خوبی عزیزم شبت خوش ❤

خدا رو شکر خوبم شما چطوری مامانی شب شما هم خوش😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
@gh73     @fer1367     @میمونمت     @شرم   ...

24تا

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
خدا رو شکر خوبم شما چطوری مامانی شب شما هم خوش😊

خوب باشی الهی همیشه 🙃 از بعد از ظهره خوابم میاد الان خوابم پرید🤐

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

منم ۱۰۰. بچه ها ترو خدا من فردا اگه شانسم بزنه خوشحالترین روز زندگیم میشه. تورو قران دعا کنید واس منو خانوادم. ممنون . 

من به تمام ارزو هام میرسم... خدا اونارو بهم میده خیلی زود