2737
2739
عنوان

خانومایی ک نی نی یک ماهه دارن...👶🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 58 پست

از بینیش شیر میپره؟ بالا میاره؟ سکسکه میکنه؟ پسرم رفلاکس داشت و آلرژی به پروتئین گاوی... وقتی شیرگاو یا شیریرنج و پنیر و این چیزا رو میخوردم بدتر میشد و بدنش دون دون قرمز میزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اکثر ما مامانا شیرمون سرده ، از بس طبعمون سرد شده ب خاطر سبک اشتباه زندگی و تغذیه اگر قم هستی ...

باشه مرسی

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2728
حتما به علایم پسرت دقت کن که موقه شیر خوردن و گریه کردن چه عکس العملی داره.. رنگ مدغوعشم هواست باشه

مدفوعش زرد رنگ.

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
از بینیش شیر میپره؟ بالا میاره؟ سکسکه میکنه؟ پسرم رفلاکس داشت و آلرژی به پروتئین گاوی... وقتی شیرگاو ...

اره همیشه نه ولی گاهی  اون سه مورد اتفاق میوفته

اره همیشه نه ولی گاهی  اون سه مورد اتفاق میوفته

پس رفلاکس داره و حتما ببرش دکتر... به پسر من رانیتیدین داده بود... تا ۶ ماه خاب نداشت روز و‌شب... خیلی اذیت بودم و بیشتر نی نی اذیت میشه 

پس رفلاکس داره و حتما ببرش دکتر... به پسر من رانیتیدین داده بود... تا ۶ ماه خاب نداشت روز و‌شب... خی ...

هعی خدا😟

2740

و اگه رفللاکس پنهان داشته باشه موقه خاب شیر تا ته حلقش میاد و بر میگرده و گلوشو میسوزونه و این باعث‌میشه هی تند تند بیدار بشه... چون همراه شیر اسید معده هم میاد و نی نی اذیت میشه... پسر خودم رفلاکس پنهان داشت و هی بیدار میشد و بیشتر وقتا با گریه یدفه بیدار میشد یا یدفه دست و پاشو تکون میداد و بیدار میشد مثل اینکه ترسیده باشه چون موقه خاب شیر همراه با اسید معده میاد بالا که بهش میگن رفلاکس