2733
2739
عنوان

عکسمو بزارم نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3878 بازدید | 311 پست
عشقم من زیاد نمیام سایت الانم افتادم یادت گفتم بیام ی سر خوبی گلم؟

فدات بیشم خوبم ت چطوری 

عاقاتوننن چطوره

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بیشم خوبم ت چطوری  عاقاتوننن چطوره

تو ک انلاینی چرا نمیزاری پس😑😂😂گفتی شب میام

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
فدات بیشم خوبم ت چطوری  عاقاتوننن چطوره

منم خوبم با اقامون ی دعوای اساسی کردم😒الانم قهریم کلیم زنگ زد جواب ندادم 

۹ /۹/ ۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍وای خدایا شکرررررت...
2731
منم خوبم با اقامون ی دعوای اساسی کردم😒الانم قهریم کلیم زنگ زد جواب ندادم 

بیا شخصی

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
تو ک انلاینی چرا نمیزاری پس😑😂😂گفتی شب میام

داخل تاپیک پسر آنه🙁

2738
داخل تاپیک پسر آنه🙁

همون ساعت ۲ ۳ بزار 

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

اسی همون نیست ک ی تاپیک زد ب نظرتون من شبیه کدوم بازیگرم؟و شغلم چیه؟؟😑😑ک عکسش پروفایلش بود