2733
2734
عنوان

بعد از ازدواج هم همین جورن دخترها؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40294 بازدید | 673 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله همین سبکه 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2731
بدترم میشه اعتراضم کنی میگه مگه ندیده بودی

این دقیقا دیالوگ من تو آیندست👌😐😐😂😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2740
چه تاپیک مهمیه دختران سرزمینم لطفا لایو ندید اگه دادید اتاقتونو مرتب کنین نکنین خواستگار پر😃😁

عه، هر انسانی باید واقعیت خودش رو بروز بده

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج
نه شاید اونروز حوصله نداشته. من خودم گاهی خونم خیلی بهم ریخته میشه. ولی بخام تمیز کنم اساسی برق ميند ...

آخه فقط یک روز نیست

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج
اقایونی که تمیزی خونه براشون مهمه کارگر بگیرن خب😕

واقعا تو این اوضاع مملکت و شرایط اقتصادی که مردم به خاطر فقر و نداری خودکشی میکنن، همچین توقعی دارین؟ زندگی مشترک یعنی هردو طرف تلاش کنن واسه زندگیشون !!! 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706