2737
2734
عنوان

تپلا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 33 پست
من قبلا خیلی چاق بودم حدودا ۹۰ کیلو و الان ۵۸ کیلوام ولی خدا شاهده الان که لاغر شدم وقتی می بینم یکی ...

عزیزم چجوری وزنتو کم کردی

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
عزیزم چجوری وزنتو کم کردی

عمل بایپس

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قل خوردم اومدم جان؟

😂😂😂

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2728
2738

از خدا میخوام نه به خاطر زیباشین چون چاقی هزار جوردرد و مرض داره به خاطر سلامتیش همه ماهایی که چاقیم لاغر بشیم واقعا چاقی عیب نیست مریضیه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

این تاپیک خعلی خوبه https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4705859&slug=به-کدوم-کاربر-حس-خوبی-داری-تگش-کن&postId=146271759

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
چن کیلو چاق شدی تو یه ماه؟ 

٩ کیلو 

یه قرص خریدم اولشـیکم ترسیدم اما دختر خالم خورد و نتیجه گرفت منم خریدم خوردم اما فرقی نکردم بعد دیدم  فیک بوده 

دختر خالم از همونی که خریده بود برام سفارش داد خوردم یه ماهه چاق شدم  پارسال البته خداروشکر نه برگشت داشت نه عوارض جی فست بود اسمش کارتن قرمز داشت اما مراقب اصلو فیکش باشین اگرم خواستین ایدی طرفو دارم اگرـجای مطمن پیدا نکردین 

چاقی شکم پهلو نشد؟  واسه من فقط میشه لپو شکم پهلو🤦‍♀️

نه اتفاقا همجای بدنم باهم چاق شد مخصوصا باسن. نو س.ینه

اولشـیکم شکم اوردم چون معدم جا باز میکرد اما بعدش که همجام چاق شد و قرصو قط کردم   شکمم اب شد

2706