2733
2739
عنوان

نظرتون راجع به این شوهر چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 33 پست
میاد  شوهر خودمه. ولی من ناراحتم چند بار بهش گفتم نمیخواد معذرت خواهی

واااقعا خوشبحالت😁

میشه یه صلوات مهمونم کنین😉💙 اگه تایپ ترسناک دیدی منو هم صدا بزن لدفا😗🍭  یه آدم بی شیله پیله و مهربون😁🍭من رو با آدمهايي كه ازشون دوري ميكنم قضاوت كن😎زیاد حرف زدن رو دوست دارم☺ خداا جونم منو هم میبینی؟ گذشته خوبی نداشتم آینده مو خوب کن فداتشم😞 درخواست دوستی قبول نمیشه به هیچ وجه😑 دوست دارم بشم یه خانم معلم😍😍😍با تچکر😌🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میاد  شوهر خودمه. ولی من ناراحتم چند بار بهش گفتم نمیخواد معذرت خواهی

بله با معذرت خواهی حل نمیشه ولی مادرشوهرتون باید بدونه که تهمت زدن کار درستی نیست ودیگه تکرار نکنه

ما ملت امام حسینیم💚💚
2740

ســــــلــــــطـــــــــــانــــــــــه

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

قدرشو بدون خیلی زیاد 

ما هنوز نامزد نکردیم ولی به خاطر حرفای مامانش دیگه نمیخواد منو ببینه ما که انقدر همو دوست داشتیم 

دلم میخواد ساعت ها با یکی حرف بزنم بدون اینکه یادش بمونه چی گفتم😔

جل الخالق مگ ازین مردا هس؟؟عاقا یه تیکه از یه طرفیشو بکن بده ما پرورش بدیم توزیع کنیم تو سطح کشور😑😂

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

استارتر عزیز همسر منم دقیقا همینه رفتارش به راحتی قید طرفو میزنه به همه گفته الویت زندگیم همسرم وبچه هام هستن ،من اصلا هیچ مشکلی با هیچ کدوم از خانواده همسرم ندارم وچون اخلاق همسرمو میدونم سعی میکنم طوری احتراما حفظ بشه که مشکلی بین همسرم وخانوادش پیش نیاد

ما ملت امام حسینیم💚💚