2737
2734
یا صبر😂 من دوس پسر نداشتم شوهر دارم گاعی وسط روز بهش زنگ میزنم سرکاره و سرش شلوغه جواب نمیده دلم م ...

ما الان نامزدیم ولی تو دوستی زیاد راحت نبودم محل كار و یا تو خونه باهاش حرف بزنم حرفهای تن تنانی مگه خشك میگفتیم خوبی ممنون ووو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست بودیم هر ده دقیقه 😂 

الانم ازدواج کردیم میره مغازه هرپنج دقیقه 😂

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2731
حالا همینایی ک هرروز به دوس پسرشون زنگ میزنن ازدواج ک میکنن هفته ای ۱بار هم به شوهرشون زنگ نمیزنن

نه والا من تا میره مغازه سرکارش زرت زرت میزنگم دیگه خودش خسته میشه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
دوستت داره؟، آخه چند روزه من دارم بهش زنگ میزنم، امروز من نزدم اونم نزده، بزنم بنظرت؟، البته تو چت ک ...

😂 منم همین کارو میکردم بعد جالبش اینه اون منتظر بود من بزنگم 😂😂

2740
حالا همینایی ک هرروز به دوس پسرشون زنگ میزنن ازدواج ک میکنن هفته ای ۱بار هم به شوهرشون زنگ نمیزنن

اتفاقا دوست من تو دوران دوستی هرروز حرف میزد بعد عقد بدترم شدم دیگه کلا فقط حرف میزد یه ساله و نیمه عقدع

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
اتفاقا دوست من تو دوران دوستی هرروز حرف میزد بعد عقد بدترم شدم دیگه کلا فقط حرف میزد یه ساله و نیمه ...

منظورم وقتی ک میرن سر خونه و زندگیشون

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
همسرتو خسته نکن خواهرم😂

حال میده خخخ

حال میده خخخ

من همسرم هرروز بهم زنگ میزنه شاید روزی ۲ ۳بار هرموقع سرکاره سرش خلوت میشه مشتری نداره زنگ میزنه به من

وقتایی ک من بهش زنگ میزنم میگه چه عجب شماره شما رو گوشی ما افتاد😂😂😂

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕