2737
2734

ب این فک کن ک شوهرت چقد قرص و محکم پای زندگیشه

انقد ک ته دل و خیالت راحت میکنه ک از چی می‌ترسی وقتی من هستم

من اگه بودم چارتا دیگه می‌آوردم 😅

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توام بگو با اینکه پول نداریم اما من فلان خونه و فلان ماشین و فلان سرویس طلا رو میخوام 

خدایی طلا واسم میخره.حالا پول واس خونه جورشده میگه حالا که دارم خونه میخرم  یه بچه دیگه هم میخوام

2738
خدایی طلا واسم میخره.حالا پول واس خونه جورشده میگه حالا که دارم خونه میخرم  یه بچه دیگه هم میخو ...

خب پس دیگه مشکلات چیه 

منم دوتا دارم وخیلی راضیم 

سومی هم سه سال دیگه خدا بخواد میخوام

کاربر جدید نیستم 😊

خدا روزی رسانه درسته ولی نگه بچه فقط روزی میخواد....یکمی افکارتون اپدیت کنید...بچه مثل دیروز ما با هفت سنگ بازی خودشو سرگرم نمی کنه بچه ها حالا پلی فور میخوان ایکس باکس میخوان دانشگاه میخوان ماشین میخوان آینده میخوان

به نظر من بهتره دنبال یه کار درست و درمون باشین ... اینطوری به جز بچه کلی دیگه از مشکلاتتون هم حل میشه پسر عمه‌ی منم همین مشکلو داشت اما از وقتی که تو شرکتی که من کار میکنم پذیرش شد کلی اوضاعشون بهتر شده خداروشکر 

خدایی طلا واسم میخره.حالا پول واس خونه جورشده میگه حالا که دارم خونه میخرم  یه بچه دیگه هم میخو ...

خب پس حتما بیار پشیمون میشی نیاری

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣

عزیزم وقتی میگه نمیذارم سختی بکشی وقتی از خودش مطمئن هست چرا بچه دار نشید 

خیلی هم عالی هست ، بچه روزی شم با خودش میاره

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب