2733
2734
عنوان

دارم شیرو از پسرم میگیرم راهنماییم کنین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 19 پست
عزیز من ک هرچی میگم شما حرف خودتو میزنی.شیر شب بعد یسالگی سود ک نداره هیچ ضررم داره.شما میخوای ادامه ...

دقیقا درسته .دندون شیری خراب باعث از بین رفتن اعتماد به نفس بچه تا ۱۰ ۱۲ سالگی میشه

دیگه دندون شیریه چه اهمیتی داره...اتفاقا شیر شب میگن بچه رو اروم میکنه چاق هم میکنه بگذریم پسر من با ...

بعدم دندون شیریه درست ولی همین دندون و تا ۷سالگی میخوان.اینجا کم نیستن مادرایی ک بچه سه سالشونو میبرن برا عصب کشی یا کشیدن دندون!!

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا درسته .دندون شیری خراب باعث از بین رفتن اعتماد به نفس بچه تا ۱۰ ۱۲ سالگی میشه

شیری اسمش اینه میفته تا ۷سالگی و دندون اسیا تا ۱۰سالکی هست

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
عزیزم روش تربیتی من اسلامی هستش .این چسب زخم زدن استفاده از حس ترحم کودکه.یعنی کودک وقتی میبینه مادر ...

پسر من به اون صورت دندون نداره. تو اطرافیانم ندیدم مشکلی پیش بیاد! دندون بچه سه ساله که خراب میشه لزوما بخاطر شیر شب نیش ممکنه بخاطر مسواک نزدن بچه و نخ دندون نکردنش باشه

در مورد چسب زخم شما دارین تعصبانه حرف میزنین  و انتقاد پذیر هم نیستین... وقتی من میبینم بچم با چسب زخم گریه میکنه چرا عذابش بدم! ببخشید جسارتا بنظرم مادرای تنبل چسب زخم میزنن چون اگه از راه درستش پیش بریم زمان بره و مادرا حوصله نمیکنن

بهترین روش سرگرم کردن بچس.‌...

بعدم دندون شیریه درست ولی همین دندون و تا ۷سالگی میخوان.اینجا کم نیستن مادرایی ک بچه سه سالشونو میبر ...

خب اینا دلیل نمیشه لزوما بخاطر شیر شبه!!!

من هر بچه ای دیدم که مسواک و نخ دندون نمیزنه دندوناش خراب شده...

پسر من خیلی وقته هم مسواک میزنه هم براش نخ دندون میکشم با اینکه دندون زیادی نداره