2737
2734
عزیزم هیچ سایتی به اندازه نی نی سایت،پربازدید نیست منم نتونستم دووم بیارم اونحا😶

آخه من یه مسئله و مشکلی که دارم چند تا سایت قرار دادم و بهم گفتن ما نمیتونیم اینو تو پیجمون قرار بدیم، از طرفی اینجا بیشتر مسائل دخترونه و زنونه و زندگی مطرح میشه، من یه مشکل حاد دارم که میخواستم یه جور جایی باشه که خوب دیده شه و بتونم یه راه حل پیدا کنم، متاسفانه اینجا تاپیک هایی بچگونه بیشتر بازدید میخوره و میترسم اصلا تاپیکم دیده نشه، من تازه با اینجا آشنا شدم

آخه من یه مسئله و مشکلی که دارم چند تا سایت قرار دادم و بهم گفتن ما نمیتونیم اینو تو پیجمون قرار بدی ...

عزیزم مشکلتو بگو

عنوان بنویس پربازدیدش کنید ،کمکت میکنن گلم

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچ سایتی به اندازه نی نی سایت،پربازدید نیست منم نتونستم دووم بیارم اونحا😶

از طرفی من ترجیح میدادم جایی پست کنم که عم زن و مرد و پیر و جوان باشه، این طور شاید جواب بهتری بگیرم، خانواده برتر پرسیدم،  گفتن مشکلتون حاده نمیتونیم پست کنیم

از طرفی من ترجیح میدادم جایی پست کنم که عم زن و مرد و پیر و جوان باشه، این طور شاید جواب بهتری بگیرم ...

مشکلت چیه عزیزم شاید بتونم راهنماییت کنم❤️

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2731