2733
2734

چیزی نیس نه دکتر ببر نه پماد بزن پسرمنم میشد هیچی نزدم تا 2/5ماهگی کلن همین جوری بود الان خوب خوب شده

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید شاید به خاطر بوسیدن باشه دختر دوستم اینطوری بود دکتر گفته بود هیچکس بوس نکنه بعد یه مدت خوب شد 

ولی باز از دکتر بپرس

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
۵۰ روزشه خیلی هم زبر شده دست میزنط.. چرا اینجوری شده چیکتر کنم چه پمادی بزنم؟

من ویتامین آ*د زدم خوب شد دکتربردم گفت جوش چاقی هست واینکه اصلا نبوسین الان شش ماهه هست بیست روزی هست خوب شده

2728

فقط خواهشا زود پیگیرش شو 

اینکه هر کسی یه حرفی بزنه و رو‌گوش نکن 

اگه پروتیین گاوی باشه باید خیلی چیرا رو رعایت کنی تا بدتر از این نشه 

دختر منم بعد پنجاه روز با این اگزمای صورت آلرژیش شروع شد

Everything started from a dream❣️
۵۰ روزشه خیلی هم زبر شده دست میزنط.. چرا اینجوری شده چیکتر کنم چه پمادی بزنم؟

اگزماس 

ببری دکتر بهتره 

واسه بزرگسالان کرم فلویوسینولون تجویز میکنن

بچه ها نمیدونم 

و خدایی که به شدت کافیست...
2740
پسر من دقیقا اینطور بود و بردم دکتر گفت حساسیت به پروتئین گاوی داره و رعایت کردم خوب شد، سینه اش هم ...

وای اره خس خس که انگار بینیش چیزی مونده خر خر میکنه گاهی وقتا یعنی بخاطر حساسیته؟

وای اره خس خس که انگار بینیش چیزی مونده خر خر میکنه گاهی وقتا یعنی بخاطر حساسیته؟

صددرصد حساسیت به پروتئین گاوی داره، خس خس سینه  و خشک و قرمز شدن لپ ها و گاهی دستها از علایم حساسیت هست

فقط خدا