2737
2739

فردا تولد شوهرمه میخوام کیک درست کنم و خامه بخرم چجور تزیینش کنم 🤔خانه کشی آسونه؟؟؟😲😂دعا کنید موفق بشم 

ایده هم دارید برای تولد بگید 

ژله چه مدل درست کنم

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖

دستم خالیه امسال فقط میتونم شام و کیک و دسر درست کنم ایده بدیددد

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم خامه مشی نکن با ماسوره دور تا دورشو پر کن 

اگه مثل من خامه کشی بلد نیستی😂

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
خامه  از ۳نادی بخر کاری نداره

آره میترسم صاف صوف نشه 

اینستا یاد بگیر خامه کشی رو

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

خامه رو ازقنادی بخر کاری نداره فقط کاردک هم بخر ک خوب بتونی انجامش بدی یا میتونی با کفگیر یا ی چاقویی ک خیلی پهن باشه مثل ساطور و ی چی تواین مایه ها انجام بدی خامه هم زیاد بزن خسیس بازی درنیار ایشالا خوب میشه

آره میترسم صاف صوف نشه 

نگران نباش 

خط کش بردار اوکیه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
به نظرم خامه مشی نکن با ماسوره دور تا دورشو پر کن  اگه مثل من خامه کشی بلد نیستی😂

فکر خوبیه پس ماسوره بخرم کمتر آبروریزی بشه😂😂😂

سخته صاف صاف با یکبار درنمیاد.....ابزارم میخواد تازه......بسکویت پتی پور بگیر با ی رنگ ژله ای بسکویتا پودر کن و چند قطره رنگ بریز توش بعد ک خامه کشی کردی دیدی گند زدی با این پودر مخملی ک درست کردی کاور کن رو خامه کشیتا😊

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
اره راحته  اگه خیلی صافوصوف نشد میتونی گاناش درست کنی روش بزنی

ای جان چه خوشکلههه پس این شکلاتی که رو کیک میریزن گاناشه ممنونن