2737
2739
عنوان

عروسی🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گل عروس رو پرت میکنیم یکی بگیره 

قران رو سرمون رد میکنن

بالی بله گفتن 

میگم که : با توکل بر خدا و توسل بر ائمه اطهار و ... بله 

دیگ چیزی یادم نمیاد

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2738
اونم داریم ما ک آش درس میکنن میرن سراب

نه اینو نداریم والا

فقط دور دور کارناوال ماشینا پشت ماشین عروس و ی جا جمع میشیم میرقصیم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خانواده ی شوهرم هر رسمی داشتن رو که برای من اجرا نکردن. چون رسم نداشتن. خانواده ی من هم (ما عربیم)  عروس رو میبرن بازار و خرید عروس میکنن. از لوازم آرایشی گرفته تا لباس و لباس خواب و لباس زیر و لباس عقد و نامزدی تا طلا 

خونه ی پسر هم کامل میکنن. عروسی رو کامل میگیرن. رسم پاتختی و جهاز برون نداریم. کادو برای خانواده ی زن باید بخریم..دیگه چیزی یادم نمیاد. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !