2737
2739
عنوان

چرا اینطوری شدم من؟

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون هدفم راستش یه رشته تحقیقاتیه حالا میخواد ازمایشگاه باشه تا پزشکی فرقی نداره کلا دوست دارم تحقی ...

ایشالله که موفق میشی ☺💓

خبر قبولیت رسید، تگم کن😅

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
شبا خیلی دیر میخوابم حدود ۴ و اینا  اما ۱ بیدار میشم

فک کنم بخاطر اینه چون منم شبا نمیخوابم اینطوریم وقتی خوابمو تنظیم میکنم بهتر میشم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
میترسم زوال عقل یا حافظه باشه نتونم  درس بخونم فقط دوشبه اینجوری شدم.اینم بگم شبا خیلی دیر میخ ...

چن سالته ؟

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
2740
مگه بی ادبیه😐 خب غیر عادی این چیزایی که میگی🤷🏻‍♀️😐

غیرعادی نیست

شما نرمال نیستی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
غیرعادی نیست شما نرمال نیستی

آها من نرمال نیستم که عکس خودمو یادم نمیره؟😐

فازت چیه!؟ یه سوال پرسیدم !خیلیا الان گل مصرف میکنن چه دختر چه پسر! و همچین عوارضی هم داره! وقتی ازت این سوال رو پرسیدم دال بر بی ادبی و توهین نبوده بهتره یکم منطقی باشی و درست جواب بدی و خودتم مودب باشی چون من بهت نگفتم تو نرمال نیستی ولی تو به من گفتی!!!!

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
آها من نرمال نیستم که عکس خودمو یادم نمیره؟😐 فازت چیه!؟ یه سوال پرسیدم !خیلیا الان گل مصرف میکنن چ ...

اتفاقا اونی ک باید رو  ادبش کار کنه شمایی نه من...مگه هرکی دچار چنین حالتی میشه گل میکشه شما که نمیشی پاک پاکی؟؟؟

برو خانم برو یکم رو خودت کار کن دیدم از من وخیمترم اینجا هس

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃