2737
2734

عزیزم ن شاید میگه که تو دوس نداشته باشی آخه توام ی تلاشی بکن بفهمه دلت میخواد 🤤

@_مالکوم_           

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهااا.ممنون از توضیحات مفیدتون.شما تجربه همچین افرادی رو داشتید.میدونی من واسم رابطه مهم نیست .گاهی ...

حرفت و نگرانی ات کاملا منطقی هست.

شما چیزی گفتی بابت روابط؟

یکی دوماه دیگه ببین چطوره؟ عذر میخوام میپرسم شما هفته ایی چندبار شب پیش هم هستید؟

2728
والا قبلا همه ی مردا اینطوری بودن و هیچ مشکلی هم نداشتن  الان حجب و حیا رفته و حتی بدون محرمیت ...

چه ربطی به پاکی داره زنشه دیگه.اخه یه بوسم نکرده.قضیا اون جوکه اس میگه من ازدواج کردم ازین غلطا نکنم

اهااا.ممنون از توضیحات مفیدتون.شما تجربه همچین افرادی رو داشتید.میدونی من واسم رابطه مهم نیست .گاهی ...

واینکه من مردهایی دیدم به ظاهر بسیار داغ و بسیار خودشون رو متمایل نشون میدن و حرفش رو میزنند و دختر کلی ذوق که شوهرم هاته ولی یک ماه بعد عروسی میبینی میگه همسرم سره و هر دو هفته یک بار رابطه داریم.

و مساله دیگه این هست که ابراز احساسات و عاطفه با نیاز جنسی فرق میکنه ممکنه همسرتون تو ابراز علاقه به شما خجالتی باشه و یا مغرور باشه و یا بلد نباشه ولی تو روابط خصوصی خیلی فعال باشه این دو گزینه رو هم از هم جدا کن.

ولی خودت هم احساست رو مخفی نکن گهگاه میل به بوسیدنش داری بوسش کن، لمسش کن و..

اگه خجالت ميكش بهش بگي از مشاور كمك بگير خودت اول برو با مشاور در ميون بزار ببين جي ميگه بعد با هم برين و مشاور خودش ته و توش رو در مياره

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2738

ممكنه موقعيت جور نشده باشه وقتي كنار هم نباشي كه خوب طبيعيه كاري نتونه بكنه ولي بلاخره پشت تلفن  يه حرفايي بايد بزنه

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

اصلا طبیعی نیست،چه  ربطی داره تاحالا دوست دختر نداشته چش وگوش بسته بوده این چیزا تو وجود ادمه تو ذات ادمه میل تو وجوده همه،اتفاقا این تاحالا دوس دخترنداشته بایدبیشتر حریص باشه واسه زن خودش،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

چقدر از خوندن این سوال دلم شکست....

خوب روم نمیشه، نه اینکه نخوام، توی عمرم هرگز دختری رو نبوسیده و یا حتی بهش دست نداده بودم ... اما اینکه ابراز احساسات میکنم و در ملاقات حضوری خجالت میکشم یعنی من دخترونه هستم!؟ چی بگم؟  من نمیدونم نامزد شما کی هست ولی ظاهرا من هم همین مشکل رو دارم چون شرایط سوال شما چه از نظر زمان بندی و چه از نظر مسئله به من شبیه هست، قبول دارم این وظیفه آقاست ، من بارها از نامزدم پرسیدم که آیا مسئله ای کم هست و یا من اشتباهی دارم؟ و ایشون بارها گفته که خیر، انتظار احمقانه ای بود که اون حرفی بزنه

نه اینکه میل جنسی نداشته باشم اتفاقا از زیادتش رنج میبرم!

نمیدونم...

فقط میدونم از خوندن احساس شما در مورد مشابه در نمایش این کمرویی که باعث شده توی سایت نظر بگذارید حالم گرفته شده و باید فکری کنم