2733
2734

مرد خیلی خجالتی و کم رو دیدم که بعد عقد بدون خجالت حرف رابطه و بوس و... به زنش گفته. این اصلا از حیا و خجالت نیس. شاید سرد مزاج یا مشکل جنسی داره. اصلا ساده نگیر این مساله رو

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه گاای بوست میکنه‌که طبیعیه.

مگه همه چیز رابطست؟

فقط اونکاربرایی که گفتن نه طبیعی نیست.

چرا اتفاقا.اگه کسی اطلا تجربه نکرده باشه رابطه ج ن س ی رو میتونه خودشو کنترل کنه مشکل وقتیه که چندبار تجربش کرده باشن وبهش عادت کرده باشن اونموقع نمیتونن 

یکم سطح فکرتونو درست کنید.

خیلی پسرام زرنگن تا عروسی نکردن دست به دختر نمیزنن که اگه توی همون عقد خواستن جدا بشن بتونن شناسنامشونو عوض کنن.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خوب رفت و امد خونه هم نداشتیم در حد مهمانی و با حضور جمع بوده.یعنی گزاشته واسه خونه خودمون؟

ببین مساله ی مهمی هست ولی اصلا الان نمیتونی متوجه بشی ایشون سرد هست یا گرم.

بستگی به سیستم خانوادگی شما و ایشون داره که ایا سنتی هستند؟ همسر من هم تو دوران عقد بسیار محجوب بود و البته من فک میکردم سرده.باور کن وقتی والدینم خونه نبودند و من تنها بودم اصصصصصصصلا خونمون نمیومد هیییییچ حرف خاصی تو مکالمات حضوری و تلفنی نمیزد و شب ساعت ۱۰ خونمون میومد و ۶ صبح میرفت اون هم هفته یک بار بعد یک سال عروسی کردیم دیدم از لحاظ طبع بسیار طبیعی هستند و فقط تو اون دوران محجوب بودند بابت اینکه من اذیت نباشم و یا فعلا عقدیم و خانواده ی من ناراحت نشن.

شاید همسرتون همینطور باشن و اینکه تازه ۳ ماه هست که عقد کردید ولی گاهی حرفهای خاص بزن ببین عکس العملش چیه و یا شیطنت زنانه داشته باش عکس العملش رو بسنج 

ولی در هر صورت در دوران عقد اصصصصصصلا تن به رابطه ی کامل نده لطفا..

اصلاااا طبیعی نیس یکی از دوستامون چند سال عقد بود و تازه بعد عروسی متوجه شد شوهرش دو جنسه س  ...

یا خدا...اخه این شش من ریش و پشم داره.فقط بسیار لاغره.اصلا ببخشید انگار اون عضو جنسی رو نداره.من که زیر شلوارش تا حالا هیچ بر امدگی ندیدم.اما همه حس هاش مثل دختر هاست.مثلا حواسش هست دستاشو بشوره مریض نشه.میکردب وارد بدنس نشه.سوسول بازی..نمیدونید مشخصات دوجنسه ها چیه؟

نه منظورم همون بوسیدن هم هست.اما نه بوس پیشونی و بوسه فرق سر آدم .بدون هیچ حسی

آخه حالا بوس هم نه، چت با هم میکنید؟ سعی میکنه تو چت شیطنت کنه؟ بحثو ببری یه سمتی؟ علایقت رو بدونه؟ اگه اینا هم نیست عزیزم خیلی عجیبه، حتما یه فکری بکن. کاش تو همون نامزدی مشکوک میشدی و سعی میکردی قبل عقد مشکل رو حل کنی. خجالت رو هم بذار کنار. بحث یک عمر زندگیه

یا خدا...اخه این شش من ریش و پشم داره.فقط بسیار لاغره.اصلا ببخشید انگار اون عضو جنسی رو نداره.من که ...

به این چیزها فک کن دو جنسه ها میل به ازدواجشون کمه..

شاید کرونا باعث این وسواس ها شده..

گاهی درباره ی روابط خاصتون بعد عروسی حرف بزن ببین چی میگه؟ 

یا خدا...اخه این شش من ریش و پشم داره.فقط بسیار لاغره.اصلا ببخشید انگار اون عضو جنسی رو نداره.من که ...

سوسول بازی و اینا ربطی به این نداره خب حساسه 

ولی اینکه حتی بوس نمیکنه ربطی به حجب و حیا و نداشتن رابطه نداره 

ادم بطور ذاتی کسی که دوسش داره میل به بوسیدنش داره 

بوسیدنم یچیزی جدا از رابطه ی جنسیه که بعضیا ربطش میدن 

ولی وقتی حتی بوس نمیکنه شک برانگیزه 

دوست منم میگفت خیلی کوچیک بود اون داستان شوهرش😐

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

این شوهرش اخلاقای دخترونه داشت و خیلی نسبت به خودش ظریف تر بود.البته ریش و این چیزها نداشت

خودت شروع کن کم کم زمینه چینی کنی و باهاش حرف بزنی راجع به این چیزها.شوهرته بابا.بی حیایی نیست

یا وقتی تنهاییت خودتو لوس کن و ناز کن براش و برو سمتش با شیطنت یهو ببوسش و ..

باید متوجه بشی مشکل داره یا نه!

_آبنبات هستم_
ببین مساله ی مهمی هست ولی اصلا الان نمیتونی متوجه بشی ایشون سرد هست یا گرم. بستگی به سیستم خانوادگی ...

اهااا.ممنون از توضیحات مفیدتون.شما تجربه همچین افرادی رو داشتید.میدونی من واسم رابطه مهم نیست .گاهی میگم همین که تو همه چیز هوای منو داره از خیلی رابطه ها با ارزش تره اما آدم دوست داره مردش مردانگی داشته باشه.خانواده هامون سنتی هستن.مخصوصا اونا که مذهبی هم هستن.اما الان حتی مردای مذهبی اینشکلی نیستن.من حس میکنم خیلی محجوبه و رفتار منم باعث شده ک دیگه اصلا تو فکر اینچیزت نباشه.اما من برای اینده نگران شدم.

2706