2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا هنوز بچه منو ندیدن تصورشو کن

کاملا درکت میکنم منم با ی شوهر مزخرف و خانواده ی مزخرفتر از خودش درگیرم خیلی دلم واسه خانوما میسوزه چقد باید تو خونه خودشون سختی تحمل کنن ب امید خوشبختی وقتیم ازدواج کردن ک انگار از چنگ گرگ میفتن تو چنگال پلنگ

کاملا درکت میکنم منم با ی شوهر مزخرف و خانواده ی مزخرفتر از خودش درگیرم خیلی دلم واسه خانوما میسوزه ...

دقیقا  من از شوهرم زیاد ناراضی نیستم ولی از خانوادش بشددددددت ناراضی ام و من سوزم از اینجاست ک عموم و زن عموم هستن و تو شهر غریب هستم فکر میکردم از خانوادم بیشتر هوامو داشته باشن ولی عجیبن 

نمیدونم تصورشون چیه

چی تو ذهنشون میگذره

ولی برا داماداشون جونشون رو میدن

من بهشون اعتماد کردم و کلی محبتشون کردم ک متاسفانه اونا گونه وظیفه دونستن تا جایی ک حتی من ۱مرغ میگرفتم باید ب اونام میدادم وگرنه واویلا

نمیدونم اگه مقصر منم ک خدا خودش جای حقه و امیدوارم منو ببخشه و سر عقل بیام

و اگر اونان الهی بزودی پشیمون بشن

2731
دقیقا  من از شوهرم زیاد ناراضی نیستم ولی از خانوادش بشددددددت ناراضی ام و من سوزم از اینجاست ک ...

وقتی آدم ازدواج میکنه خانواده همسر همه نسبتای گذشته رو فراموش میکنن متاسفانه و فقط ب چشم عروس میبینن و تو پیشفرضشون اینه ک باید زهرچشم عروسو بگیرن و تا میتونن اذیتش کنن

مگه تبلیغشو تو تلویزیون ندیدین؟

نه والا جدیدن ندیدم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
وقتی آدم ازدواج میکنه خانواده همسر همه نسبتای گذشته رو فراموش میکنن متاسفانه و فقط ب چشم عروس میبینن ...

نمیدونم چرا بعضیا میتونن اینقدر بد باشن

بعضیام اونقدر ب عروسشون احترام قائل هستن ک آدم لذت میبره

من خودم ب شخصه واقعا زن داداشمو دوستش دارم و کمتر از آبجیم نمیدونمش

2738
تبلیغ قدیمیه 

آهان 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

برو همه جا آبروریزی کن بگو دزد اومده خونمون بگو میخوام پلیس خبر کنم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
میدونم خودش برده قبلا هم اینکارو بی اجازه کرده

خوب شاید از اینکه اسلحه نگه میدارید نگرانه اومده برده دست شوهرت نیفته دردسر بشه البته کار مادرشوهرت که بدون اجازه وارد خونه ت شده درست نیست

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2706