2737
2734
عنوان

باردارا بیان🤗🤗🤗😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 164 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره  البته اگه گرمی میسازتون اگه مثل من گرمی نمیسازتون نمیدونم

مرسی عزیزم شما نمیدونی سبوس گندوم خوبه؟اویشن دم کنم چطور؟

مامان سه قلو دوست داشتنی🥰خدا سه تا فرشته بهم داد ❤️خداجون مرسی بابت معجزه قشنگ❤️😍🥰🧿میشه یه صلوات بفرستی ،❤️🧡💛🥰 تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2728
اره پیاز طبیعتش گرم و خشکه خامش خواصش بیشتره اگه معدت ضعیف نیس حتما استفاده کن‌تو سالاد کنار غذا روش ...

مرسی 

مامان سه قلو دوست داشتنی🥰خدا سه تا فرشته بهم داد ❤️خداجون مرسی بابت معجزه قشنگ❤️😍🥰🧿میشه یه صلوات بفرستی ،❤️🧡💛🥰 تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2738
خودت  قوتو درس کنی خیلی بهتره

چطوری هست بلدی میشه بگی لطفا؟

چطوری هست بلدی میشه بگی لطفا؟

خودم بلد نیستم ولی مامان بزرگم بلده برا زن داداشم درس کرد باکماچ سن  وکاچی حامله شد درخواست دوستی بده توشهریور میرم پیشش ازش میپرسم بهت میگم البته اگه دوس داری 

خودم بلد نیستم ولی مامان بزرگم بلده برا زن داداشم درس کرد باکماچ سن  وکاچی حامله شد درخواست دوس ...

باشه عزیزم حتما بگو

نه عزیزم نه شکم دارم هنوز در حده نفخه  تکوناهم ۲۱ هفته خیلی ضعیف شروع شد

جالبه اخه شنیده بودم بچه دوم زودتر حس میشه، خداحفظشون کنه براتون😍😍😍ولی خیلی به خودت برس بدن ضعیف میشه

جلوگیریت طبیعی بود؟؟ منم ناخاسته باردار شدم همش از بعد زایمان میترسم ک نکنه باز حامله بشم...بقیه چیز ...

بله ناخواسته بود 

می خواستم یکسالگی پسرم اقدام‌کنم که دیگه نشد ، به همه هم گفتیم خودمون می خواستیم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
جالبه اخه شنیده بودم بچه دوم زودتر حس میشه، خداحفظشون کنه براتون😍😍😍ولی خیلی به خودت برس بدن ضعیف ...

چشم عزیزم ممنونم 

من حدودا یه هفته زوذتر حسش کردم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706