2733
2734
من بیرنگشو دارم اصلا سفید نمیکنه شاید مال تو رنگی بوده
اگه پایان نامه در زمینه های مختلف میخواین یا گزارش کار آموزی یا پروژه های آماده و...مبتونید به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=627446&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ضد افتاب هایی که من امتحان کردم:
1- دکتر ژیلا بی رنگ: توی خونه ازش استفاده میکنم. هر چی می مالم جذب صورتم نمیشه و سنگینیش رو پوست احساس میکنم. ولی در کل نسبت به قیمتش خوبه
2.سان سنس sun sense اسپورت: فوق العاده صورت رو براق نشون میده-جالب نیست.
3- های سک:یکی که پوشش ابی رنگه: خوب-نردیک به عالی.نمیدونم چرا هر چی به اخر های ضد افتاب میرسی بهتر میشه.
4- اور یاژ: یکی که پوششش سفید رنگ است: خوبه-عیب قابل توجهی نداره.بهتر از مورد 5
5-اوریاژ بیرنگ یکی که پوششش نارنجی رنگ است: در حد مورد 4
نتیجه:مورد 3
من پوستم چربه و همه جور ضدآفتاب خارجی رو امتحان کردم اما هیچ کدوم اونی نبود که من میخوام بجز 2تا:
اگه خارجی میخواید بایودرما- آکنه مت که کاملا مات و بدون چربیه
اگه ایرانی میخواید ضدآفتاب راسن (فاقد چربی) که من ازش بیشتر راضی بودم تا کرمای خارجی
اگه رنگی هم میخواید الارو خیلی خوبه
یعنی کسی اینجا نیست یه ضد افتاب رنگی برای پوست چرب به من پیشنهاد بده
خداااااااااااااااا
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
2706