2737
2734
یه روز به موعدم ۴۰۰۰

چه جالب بود امضاتون منم دخترم اسفندیه انشالله این نی نی هم اسفندیه

خداکنه سالم باشه و پسر 😍

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
عزیزم خدا حفظش کنه من ۴روز از پری گذشت ۲۰۰بود خیلی ترسیدم هنوز نرفتم تکرار کنم اینقد استرس دارم چیزی ...

ن  اصلاااا نترس چرا ترسس منم دقیق چهار روز گذشت از پری رفتم دادم‌۱۰۰بود بعد هشت روز رفتم دوباره دادم ۴۰۰بود الانم دیگه نرفتم نگران نباش مطمین باش بارداری ولی لقاحت دیر بوده مال بقیه میبینی زیاده حتما لقاحشون زود بوده ...نگران نباش اصلااا من با بتا ۵۱دوقلو باردار بودم قبلا😊

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب بود امضاتون منم دخترم اسفندیه انشالله این نی نی هم اسفندیه خداکنه سالم باشه و پسر 😍

ان شاالله همونی باشه که می خواید

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728
عزیز دلم خدا خیرت بده حرفات یکم آرومم کرد خدا بچه های گلت حفظ کنه

فداتشم عزیزممم اصلااا استرس نداشت باش مطمین باش لقاحت دیر بوده فعلا زود دوباره ازمایش نده چون استرس الکی بهت وارد میشه اگه میتونی چهار پنج روز دیگه برو یه ازمایش دیگه بده

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿