2733
2739
عنوان

علائم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی الان که ۱۹ روز آمپول میگذره هنوز اثرش هست تو بدنم؟؟؟؟!!!!!صبح بی بی زدم زیر۳۰ ثانیه هاله انداخت

نه بعید میدونم نهایت 15 روز ممکنه مثبت کاذب باشه ان شالله مامانی فعلا مراقب خودت باش گلم

2728
تو نت انقدر خوندم که نگو.میگن بیشتر از ۵ اونم روز موعود بعد امپول شاید مشکوکه.منم امیدوارم تا دوشنبه ...

هر چی خدا بخواد

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2738
منم 3ماهه تو اقدامم نمیشه که نمیشه وای خدایا خسته شدم  

الهی که به حق این روز عزیز دامن همه ی منتظرا به زودی زود سبز بشه امیدتو از دست نده گلم هرچی بی خیال تر باشی زودتر میگیره واقعا.من نزدیک هفت ماهه عروسی کردم تو این هفت ماه هم کلا جلوگیری نداشتیم ولی به همه میگفتیم خودمون هنوز نمیخوایم اول اینکه اراده خدا از همه چی بالاتره و موعدش وقتیه که خدا بخواد دوم اینکه گاهی ما خودمونم نمیدونیم که شرایط رو به طور مساعد واسه لقاح تامین نمیکنیم مثلا من خودم همین ماه اخر فهمیدم کلا شکل اقداممون اشتباه بوده همین ماهی که درستش کردیم باردار شدم یا اینکه خودم و همسرم حسابی خودمونو تقویت کردیم دکتر رفتیم و اینجور چیزا و از همه مهمتر اینکه تورو خدا خودتو بزن به بی خیالی باور کن میگیره من فک میکروم شش ماهه اقدام میکنم و نمیگیره ولی اخرش به این نتیجه رسیدم فقط یه ماه اقدام درست داشتم که اونم شکر خدا گرفت سعی کن همه ی زمینه هاشو اول اماده کنی بعد شاید تو هم مثل من یه جای کارت میلنگه 😉

ببخشید عزیزم میشه بگید شکل اقدامتون چطوری بود؟؟؟ البته ببحشید

خب من بلافاصله بعد اقدام میرفتم دستشویی یا اینکه نوع دراز کشیدنم مشکل داشت حتما طوری بالشت بذار زیر کمرت که واژنت کاملا بالاتر از بدنت قرار بگیره تا نیم ساعت یا اگه نمیتونی حد اقل یه ربع همونجوری بمون و پاهاتو بالا نگه دار اگه نمیتونی همینجوری بالا نگه داری نزدیک دیوار یا تاج تخت و اینجور چیزا باش که بلافاصله پاهاتو تکیه بدی یه اونا و بالا بگیری دستشویی قبلش برو که دیگه لازمت نباشه بری و بعد اقدام بعد اون یه ربع یا نیم ساعت پاهاتو بیار پایین ولی از جات بلند نشو با کمک همسرت بالشت رو از زیر کمرت بردار و تا صبح همونجوری بخواب از سلامت تخمدانت و فولیکولات مطمئنی؟از همسرت چی؟