2733
2734
عنوان

آرزوهاما داره یکی یکی ازم میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 27 پست
خودتو ناراحت نکن عزیزم. میتونست بهتر بگه. حیف نون

یبار دیگ تو خونشون حرف عروسیمون شد منم مبگم حرفشو نزنید میخام نباشه اصلا

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مردای ایرانی برای زندگی تربیت نشدن. 

پول‌ تربیت‌ میاره‌ 

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
به دل نگیر همشون همینن طرز تفکر تربیت گذشته شونه 

نمیتوتم روز به روز دلم داره بدتر اتیش میگیزه

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  
یبار دیگ تو خونشون حرف عروسیمون شد منم مبگم حرفشو نزنید میخام نباشه اصلا

بی خیال از الان جنگ اعصاب واسه خودت درست نکن 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
نمیتوتم روز به روز دلم داره بدتر اتیش میگیزه

چی شد این جور گفت احتمالا واسه کرونا بوده 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738
بی خیال از الان جنگ اعصاب واسه خودت درست نکن 

هرکاری میخام کنم که باهاش حرف بزنم نمیشه

چی شد این جور گفت احتمالا واسه کرونا بوده 

زورش میاد

خوب ولش کن 

یجورایی جیب خالی پز عالیه