2737
2739
عنوان

کسایی ک مثل من قهرن بیاید یکم بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روشن 😘  والا آدم باید خودشو سرگرم کنه وگرنه این مردا مارو هم دیوونه میکنن

مهردخت خودمون داریم ب خودمون جفا میکنیم

بابا وقتی یاد مجردیم میفتم که چقدر دختر قاطعی بودم و خودمو بیشتر از هرچیزب دوست داشتم دلم میسوزه که چرا انقد الان تغییر کردم و وابسته یکی دیگه شدم

بابا حال نمیکنه باهات ولش کن

رهاکن خواهر

بذار زمان بگذره

[QUOTE=149622217]من دارم جدا میشم..... راحت شدم از یه مشکلتون چی بوده؟

بی مسعولت. بی شخصیت. دروغگو. رفیق باز. کلاه بردار...... من موندم چرا باید اینقدر از خدا بیخبر باشه که بیاد سمت ادمای بی شیله پیله و پاکی مثل ما خب میرفتی دنبال یه زباله ای مثل خودتون.... ما نمیشناختیمش و فیلم بازی میکرد واسمون. اون که میشناخت مارو اهل هیچی نیستیم

2740
بی مسعولت. بی شخصیت. دروغگو. رفیق باز. کلاه بردار...... من موندم چرا باید اینقدر از خدا بیخبر باشه ک ...

حالا دخترایی ک زیاد کثافت کاری کردن بهترینا نصیبشون شده والا همش برعکس بوده آدم میمونه تو کار این روزگار

خدایا...به امید خودت نه بنده های بی خودت
حالا دخترایی ک زیاد کثافت کاری کردن بهترینا نصیبشون شده والا همش برعکس بوده آدم میمونه تو کار این رو ...

دقیقا.... اونا خوب و بد رو میدونن ماها چون اهل هیچ برنامه ای نیستیم فکر میکنیم همه خوبن

دقیقا.... اونا خوب و بد رو میدونن ماها چون اهل هیچ برنامه ای نیستیم فکر میکنیم همه خوبن

موافقم چوب سادگیمون رو خوردیم 

انشالله خدا به راه راست هدایتشون کنه

خدایا...به امید خودت نه بنده های بی خودت
2706