2737
2739
عنوان

خانوما تروقران وقتی خواب بیدار میشم چه طهر و چه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 33 پست

چندسالته

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا باید مامانت بذاره یا نذاره بگو پولت داره از دست میره یعنی چی که نمیذاره خودت برو ماشین بخر خوب 

من در جریان تاپیکات هستم چندین بار تاپیک زدی داری زجر میکشی پولت داره بی ارزش میشه خب خودت برو ماشین بخر دیگه 

از عمویی بابایی کسی کمک بگیر برا خرید ماشین 

خدایا شکرت 🌷
2731

عزیزم تونستی 100تومنش کن بزار سبد گردانی لازم نیست اطلاعات داشته باشی اونا برات سهام میخرن ومیفروشن اخر سر 1درصدی از سود پولتو میبرن امن هم هست

من در کشوری زندگی میکنم که زیرآن پر از گنج ولی روی آن پر از رنج 
29

۲۹ سالته ولی خانوادت واسه پولت تصمیم میگیرن؟

خودت پاشو برو همه پولت رو سکه پارسیان بخر که ن اجرت بدی ن حباب داره 

لازم هم نیست ب کسی بگی

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
چرا باید مامانت بذاره یا نذاره بگو پولت داره از دست میره یعنی چی که نمیذاره خودت برو ماشین بخر خوب&n ...

بزم 11 تومنشو بدم یه یکه باقیش بزارم بانک؟ بهشم نگم حداقل در آینده برا سرعقدی به جا یه میلیون یه سکه ببرم 

2740

سلام .. طلا فعلا روندش صعودیه احتمال همین روزها اصلاحی داشته باشه و یه خورده منفی بزنه بهترین وقته برا خرید اگه دیدت بلند مدتیه میتونی خرید کنی تا عید یا میتونی از بورس تا ابان ماه استفاده کنی و فقط جلوی بی ارزشی پولتو بگیری که کمتر نشه

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
میگه فقط بزار بانک سود بگیر همین. با سودش طلا بخر 

اخه مگه سودی ک طلا میده رو بانک میده

بزم 11 تومنشو بدم یه یکه باقیش بزارم بانک؟ بهشم نگم حداقل در آینده برا سرعقدی به جا یه میلیون یه سکه ...

نه برو همون ماشین بخر حداقل وسیله ست به دردت میخوره 

درسته سکه هم خوبه ولی ماشین بهتره اگه از کسی که وارد به خرید و فروش ماشین باشه کمک بگیری بهتره 

پولتو بذاری بانک انگار ریختی تو جوب 

خدایا شکرت 🌷
2706