2737
2734

سلام بچه ها 

من هفته ۳۶ بارداری ام 

بعد دیروز رفتم سونو گفت ی دور بند ناف پیچیده دور گردن نی نی ولی دکترم گفت تا زمانی ک تکون بخوره ایراد نداره خیلی میترسم .کسی تجربه ای داره؟؟؟؟

خودم سزارین اختیاری خواستم بهم هفته ی ۳۸ وقتداده بیمارستان خصوصی.میخام برم شهرستان بعد دوباره برا سزارینم بیام اینجا.میترسم تو این دو هفته مشکلی پیش نیاد.

از شهرستان میخام بیام خونه مادرم برا سزارین شرایط ندارم بمونم.چکار کنم مشکلی پیش نیاد

کاربر سابق samakhanomamمتاسفانه بخاطر گزارش اشتباه تعلیق شدم

راست میگه تا وقتی تکون میخوره هیچ مشکلی نیست 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خدا خودش کمک کنه به نظرم هفته ۳۷ هم میتونی سزارین کنی با چند تا دکتر هم مشورت کن خدایی نکرده مشکلی پ ...

والا تکاناش بد نیست فقط میترسم برم شهرستان مشکلی پیش بیاد برا هفته های اخر سخته خدای نکرده از دستش بدم.

اگه مشکلی پیش بیا من تو ی شهرستان بی امکانات چکار کنم

اگه میتونی نرو شهرستان 

یا همین الان زایمان کن ۳۶ هفته دیگه بچه رسیده

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ان شالله که به سلامتی زایمان کنی بهترین کار اینه نزدیک بیمارستان باشی و حواست به تکونا باشه 

خیلی حواسم هست فقط خدا کمک کنه دعام کنید تورو خدا