2733
2734
عنوان

بچه هاا فک میکنید تکلیف این همه مجرد توو کشور چی میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4454 بازدید | 248 پست
عزیزم من ی پسره  خوب بخوره ب پستم بخدا کوتاه میام هیچی نمیخام  بخدا دلم شکست از دست اینا ...

فقط توکلت به خدا باشه یکم روش زندگیتو عوض کن بیشتر تو جمع باش روابط عمومی ت رو بالا ببر اون موردی که میخوای بهش میرسی بعد میایی تاپیک عروسیت رو میزنی

2731
ایشالا ولی دیگه دارم بیخیال میشم چون وقتش یکم پیش بود دوس داشتم ازدواج کنم چندسال بچه دار نشم&nbs ...

عزیزم ۲۵ واقعا سن زیادی نیست بخدا

بیخیال باش بهش فکر نکن انشاالله یه مرد خوبو مهربون میاد برات نگران نباش عزیزدلم❤💚

همونجوری مجرد پیر میشیم  از کار افتاده هیچ کسم نیست نگهمون داره گوشه آسایشگاه یا خونه سالمند ...

وای🤕

گاهی آنقدر بدم می آید که حس میکنم باید رفت اما به درگاه نرسیده از خود میپرسم که کجا را دارم بروم 💔

خب اگه مجردا یه خورده توقعاتشون رو بیارن پایین میتونن ازدواج کنن ولی با این گرونی توقعاتشون هم بالاست تا یه چی هم میشه سریع میرن مهریه میزارن اجرا معلومه پسرا میترسن ازدواج کنن من الان دو تا داداش مجرد دارم یکی ۳۱ یکی ۲۴

بزرگه که اصلا از ازدواج فراریه

خب شاید عاشق همسرش نیست، این موضوع واسه زنای عاشق تحملش سخته اگه عاشق نباشه چرا که نه. 

میدونی اگر چنین چیزی جا بیوفته دیگه بنیانی نمیمونه تو خانواده ها😐😐

کسی که کسی رو دوست نداره بیجا میکنه میره باهاش ازدواج میکنه که بعدا بخواد خیلی راحت خیانت هم بکنه

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
2706