2737
2739
عنوان

خانمااگه بدونین خواهرتون..

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 79 پست
اصلا براش مهم نیست ازخداشه شوهرش طلاقش بده چون بیزاره از شوهرش

پس خانواده رو  راضی کنید به طلاق هرچه بیشتر جلو بره به فساد و تباهی میکشه

ولی نگین دوست پسر دارهه

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصیحتو اینجورچیزام بی فایدست

پس کلا بی خیالش شو 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
همیشه حق به جانبه میگه چون سنه پایین ازدواج کردم وعشقو تجربه نکردم تو حسرت یه آدمی که دوسش داشته باش ...

نه عزیزم اشتباه متوجه شدی خواهر کوچیکم خونه ی همون خواهرم میمونداون این موضورو فهمیده

2731
پس خانواده رو  راضی کنید به طلاق هرچه بیشتر جلو بره به فساد و تباهی میکشه ولی نگین دوست پسر دا ...

حالم ازاین زندگی بهم میخوره مثلا خواهربزرگست همیشه ماجرا داره طلاق بگیره که خیلی آزادتر میشه

از کجا فهمیدی تا جنسی پیش رفتن

من از تهمت و قضاوت بیزارم کلا بی حاشیم اما خواهر کوچیکم که چندروز خونه ی خواهربزرگم مونده بوداون میگفت که احتمالا یه شب چندساعتی رفته بیرون وای بخداتپش قلب گرفتم از گفتن اینچیزا

2740
من از تهمت و قضاوت بیزارم کلا بی حاشیم اما خواهر کوچیکم که چندروز خونه ی خواهربزرگم مونده بوداون میگ ...

ببین اون خودش میخواد نصیحتشم بکنی فایده نداره چون داره از مسیرش لذت میبره.به نظرت ادمی هست که بهش بگی به حرفات گوش کنه

ببین اون خودش میخواد نصیحتشم بکنی فایده نداره چون داره از مسیرش لذت میبره.به نظرت ادمی هست که بهش بگ ...

یکم از بابام حساب میبره که اونم اگه خیلی پاپیچش بشن میگه کارام بودم ربط داره

2706