2737
2734
عنوان

اونایی که بیدارن

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چند ماه پیش یه سگ در خونه ما بود بهش غذا دادم دیگه ولمون نکرد با بچه هام بازی میکرد مواظب بچه هام بود خیلی خیلی باهوش بود هر روز بهش غذا میدادم محبتش رفته بود تو دلمون من مثل بچم دوستش داشتم سگ دست اموز بود صاحبش نمیدونم چرا ولش کرده بود پریشب خیلی صدا میکرد رفتم در خونه پارس کرد طرف من که برم تو خونه ،،،صبحش دیدیم سگه نیست چقدر دنبالش گشتیم انگار آب شده رفته زیر زمین دیشب تا صبح گریه کردم تا الان نتونستم بخوابم نمیدونم چی شد اصلا؟؟؟دخترم با ناراحتی خواب افتاد شوهرمم خیلی ناراحت بود،،،ببخشید دلم گرفته بود درد دل کردم باهاتون😪😪😪😪

2740

هفت و نیم پسرم بیدار شد،بعداز اون صبونه خوردیم،از شوهرم شنیدم امروز کلی از فامیلامون رفتن جنگل😟😟اینقد دلم گرفت،منم دوس دارم برم ولی ماشین نداریم کرایه کنیم هم تو این اوضاع پول نداریم،ب شوهرم گفتم حداقل ی پارک ببر،ولی میگه خوشم نمیاد نمیبرم😔😔اول صبح دلم گرف

خدایا شکرت بالاخره ما هم داریم خونمون رو میسازیم⚘😊🌷🌺🏡💒
2706