2733
2734
عنوان

پختن مربا با عسل کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 31 پست
هم خوشمزه تر میشه هم کلی خاصیت داره فقط رنگ مربات یکم تیره میشه

شما درست کردی ؟حرارت دادی عزیزم؟

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
با شیره انگور درست کن . من مامانم مربای خربزه ، سیب ، کدو حلوایی با شیره انگور درست میکنه از خوردنش ...

مربای خربزه😲😲😲چه جالب تا حالا نشنیده بودم

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با حرارت دادن مطمئنا درست میشه نمیدونم خودمم موندم ۴ و نیم کیلو انجیر دارم دو الی ۳ کیلو عسل میخواس ...

اتفاقا دوست ماهم زنبورداره با قیمت عالی میده و عسلش حرررف نداره طبیعیه واسه هرکس گرفتیم تعریف کرده

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2728
مربای خربزه😲😲😲چه جالب تا حالا نشنیده بودم

عالیه . یعنی هر چی بگم کم گفتم البته من فقط با شیره انگور خوردم با شکر درست نکردیم . خربزه زیر دندون صدا میده وای ... دلم خواست تا پاییز باید صبر کنیم چون اون موقع مامانم شیره میپزه 

عالیه . یعنی هر چی بگم کم گفتم البته من فقط با شیره انگور خوردم با شکر درست نکردیم . خربزه زیر دندون ...

نوش جووونت گلم جای منم بخور

2738
ممنون .شما هم یه بار امتحان کن قول میدم خوشت میاد

مشکلم اینه اصلا مربا دوست ندارم کلا از شیرینی جات متنفرم

با حرارت دادن مطمئنا شکرک درست میشه نمیدونم خودمم موندم ۴ و نیم کیلو انجیر دارم دو الی ۳ کیلو عسل م ...

ماهم پیش. دوست شوهرم میگیریم اونم زنبور داره امسال کیلویی ۴۰۰ گف تو سه کیلو عسل بریزی میدونی چقد باید پول عسل بدی

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
ماهم پیش. دوست شوهرم میگیریم اونم زنبور داره امسال کیلویی ۴۰۰ گف تو سه کیلو عسل بریزی میدونی چقد بای ...

عسل داریم هر سال شوهرم بیشتر از ۱۰ کیلو میخره ،خودشم چن کیلو ب عنوان هدیه میده

کلا از شکر استفاده نمیکنیم مگر برای کیک و شیرینی

فک نمیکنم انقدر گرون باشه!

عسل داریم هر سال شوهرم بیشتر از ۱۰ کیلو میخره ،خودشم چن کیلو ب عنوان هدیه میده کلا از شکر استفاده ن ...

عسل خوب ۴۰۰ ب بالاهه وقتی گرده شده ۲۸۰ ماخودمون شمالیم ازاین چیزاخبرداریم

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
عسل خوب ۴۰۰ ب بالاهه وقتی گرده شده ۲۸۰ ماخودمون شمالیم ازاین چیزاخبرداریم

گرده ک گرون تر از عسله

این دوستمون عسل خوب رو بیشتر از ۱۰۰ نمیده  تو اردبیله

2706