2737
2739
عنوان

شوهرم سه روزه بیمارستانه ۳۰درصد سوختگی دارهه😭تروخدا واسش دعاکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 49 پست
انشاالله😔😭بدون اون میمیرم ...دست هاش،پاهاش سرش گردنش صورتش یکم سوخته ورم کرده

الهی خدا کمکت کنه انشاااله زود خوب میشه اگه آوردینش خونه اگه تونستین یکی بیاد اون دارو رو که گفتم بره بخره بخدا شبیه معجزس واسه دایی و عمو منم پیش اومده وحشتناک سوختن هرچی دکتر میرفتن خوب نمیشدن با اون دارو آثارش رفت

اگه خواستی تو کرمانشاه یه پزشک سنتی خیلی معروف هست که از همه شهرا میان پیشش وقتی آوردینش خونه یه دار ...

شماره پزشک روبرام بفرس عزیزم

ب جرم اینکه بهشت زیرپایشان بوددنیارابرای خودجهنم کردند🥀 بسلامتی همه مادرها....🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهم اشف کل مریض به برکت صلواتی بر محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج علیه السلام. 

مرسی عزیزدلم ⚘😔

الهی 😢 ایشالله هر چه زودتر خوب بشه   سوختگی خیلی بده

ایشاالله اره واقعا سوختگی خیلی بده😔

2740
عزیزم دم عید غدیر هست براش 12000 تا ذکر یا علی رو بگو پشت سر هم ان شاءالله حضرت علی (ع) ش ...

باش چشم....انشاالله

توی شهرستان صحنه اس . معروفه اسمش دکتر نصیری هست بزار بزنم تو اینترنت ببینم 

اها ممنون عزیزدلم مرسی بابت لطف ات⚘😔

نگران نباش آبجی گلم انشالله به حق علی خدا شفاش بده و لباس عافیت ب تن کنه

ایشاالله،بخداخیلی میترسم اتفاقی براش بیوفته😔من خودم بچ گرگانمم ساکن قزوینم ط قزوین غریبم خیلی میترسم

استارتر جان به حق این روزای حسینی که داره میاد لبت خندون بشه شمالطفا تاپیکای منو بخونید

عزیزم داروی جامع امام چیه و کجاها دارن یعنی هرشهری بگیم این دارو رو داره همه جا همینه اسمش یا فقط مخصوص شهر شماست ؟ گیاهه؟ پودره ؟ 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
انشاالله😔😭بدون اون میمیرم ...دست هاش،پاهاش سرش گردنش صورتش یکم سوخته ورم کرده

عزیزم دعات وعشقت باعث میشه خوب بشه ماهم براشون دعامیکنیم انشالله تاعیدغیر خطر رفع شه و تاحدی خوب بشن و ازنگرانی دربیای بعد همه مونو خبرکنی و توشادیت شریک باشیم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706