2737
2739
مبارکههههه عزیزم من عاشق عکس بی بی چکم😍 عزیزم چندروز از موعدت گذشته و علائمم داشتی؟

من این ماه دارو مصرف کردم الان یک هفته از موعدم گذشته 

این ماه لتروزول و امپول hmg زدم ۱۳ پریودی ۴ تا فولیکول سایز خوب  داشتم و دوتا امپول hcg ۵۰۰۰ زدم دو هفته بعد امپول hcg تست خون دادم منفی بود الان یک هفته پریودم تاخیر شده بی بی زدم این شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این ماه دارو مصرف کردم الان یک هفته از موعدم گذشته  این ماه لتروزول و امپول hmg زدم ۱۳ پ ...

خداروشکر مراقب باش

تست بارداری ی چن روز دیگ بده

مطمئن باش بارداری الکی مثبت نشده

2731

علاءمم  چون دارو مصرف کردم از بعد امپول .hcg درد شدید سینه و پر شدن سینه بود ک کم کم کمتر شد الانم سینه هام درد میکنه ولی نه مثل اوایل ک امپول زده بودم

۹ تیر موعدم بود کمر درد شدید اون موقع داشتم حس میکردم هر لحظه ک پریود بشم تا ۴ روز همینجوری بودم ولی پری نیومد الان علامت خاصی ندارم بجز حساس بودن سینه 

من این ماه دارو مصرف کردم الان یک هفته از موعدم گذشته  این ماه لتروزول و امپول hmg زدم ۱۳ پ ...

اخی انشاالله بسلامتی عزیزم علائم نداشتی پس؟

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2740
خانوما یه سوال دارم وراهنمایی میخام سی هست ازش بپرسم با اجازه ی استاتر

بپرس گلم اسی مهربونه

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
برو آزمایش خون بده تست کافیه انشالله ب حق این عید دل همه شاد بشه و حاجت روا بشن و دامن همه سبز بشه ا ...

اجی اومدم شهرستان خونه بابام ک سربزنم این شهر فقط یک بیمارستان داره و پر از مریض کرونایی میترسم برم بیمارستان  یک هفته دیگ میریم شهر خودمون بومهن تهران

بپرس گلم اسی مهربونه

ببخشید میگم چون خجالت میکشم به مامانم اینا بگم.من وقتی با شوهرم رابطه داریم وقتی تموم میشه کلی چیزایرسفیدشکل ازمن ترشح شده وکلی پیش شوهرم خجالت میکشم نمیدونم چیکارشون کنم یا چه دارویی مصرف کنم ببخشیدتوروخدا

ببخشید میگم چون خجالت میکشم به مامانم اینا بگم.من وقتی با شوهرم رابطه داریم وقتی تموم میشه کلی چیزای ...

منم دارم گلم برا من عفونت بود دارو داد  خوب شدم  ولی الان بازم هست 

یع دکتر دیگه رفتم گفت اگ بو داره و رنگشم زرده عفونته اگ سفید بدون بو عفونت نیس