2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قديما تو محل چندتا خانواده فوق مذهبي بود اين حرف برا ٢٠ سال پيش من خيلي بچه بودم دختر و پسر خانواده با هم دوست شدن با هم هر جمعه ميرفتن نماز جمعه 

كلزار شهدا 

راهيان نور 

ماه رمضانا تو مساجد بودن تا سحر 

دختر روز عروسيش سه ماهه باردار بود😂😂😂😂

فرشته ان😁😂

کسی که دوست پسر داشته باشه فرشته نیست😉😊☺

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2738
قديما تو محل چندتا خانواده فوق مذهبي بود اين حرف برا ٢٠ سال پيش من خيلي بچه بودم دختر و پسر خانواده ...

بیشتر ریاکاریه

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

اونی که مذهبیها و دوستی خارج ز حد با دخترا رو داره شور دین اسلام رو داره نه شعورش رو مذهبی بودن به ریش و چادر نیست به قلب پاکه چه بسیار مذهبی نما هستند هر سال نذری حسین میدهند ولی دست از غیبت مردم بر نمی‌دارند چه کسانی که روشنفکران ولی نماز میخوانند ضمیر باطنی انسان مهم است نه چادر یا محاسنش

جالبه تو فامیلای ما تا موقعی که ماها کوچیک بودیم همه حرف از حجاب و نماز و روزه و کلا همه کارهای مذهبی میزدن حتی درمورد ماهایی که مانتویی بودیم اظهار نظر میکردن با اینکه مانتوهامون تا زیر زانو بود آرایش نمی کردیم شال و روسری مون هم خوب میزاشتیم ولی چون چادری نبودیم ایراد میگرفتن الان بچه های همونا بزرگ شدن و از خانمهای چادری بدشون میاد و دنبال خانمهای شیک و بدون حجاب و با آرایش میگردن بعد میگن ایراد نداره دوره زمونه عوض شده نمیشه اجبار کرد خب چرا اون موقع ما کم سن و سال بودیم مارو اجبار میکردین و قضاوت میکردین الان به بچه هاتو زور نمیگین؟ اینقدر بدم میاد از ادمی که ادعا داره دوروز میگذره نظرش عوض میشه خب اظهار نظر نکن مگه مجبوری ادم برگرده بهشون بگه تا دیروز نطرتون چیز دیگه ای بود الان چرا عوض شد؟ حرصم میگیره با اعصابمون بازی کردن الان بجه های خودشون راحت و با آرامش زندگی میکنن مگه ماها ادم نبودیم چرا نزاشتن ما خوش باشیم همین باعث میشه که میبینیم خانمها و اقایون سن بالا و متاهل خیانت میکنن عقده هاشونو از راههای بد جبران میکنن پس الان به خانمهایی که کثافت کاری میکنن ایراد نگیرین چون همین شماها بودین نزاشتن طرف جوونی کنه  الان عقده ای شده و رفتار افراطی داره حتی پسرها هم اینجوری شدن اونقدر تو محیط بسته بودن الان هار شدن و با اینکه متاهله و بچه داره گند و کثافت کاری میکنه نیاین سرزنشش کنین اینا تربیت شده های شماهان که اون موقع محدود کردین الان اونقدر ول کردین که نمیشه جمع کرد  وقتی بلد نیستی نصیحت کنی یا تربیت کنی مگه مجبوری حرف بزنی حرف نزن بزار ۴ تا ادم عاقل و فهمیده ۴ تا راهنمایی خوب کنن تا حداقل ۴ تا ادم سالم تحویل جامعه بدن 

متاسفانه خیلی بد...

اره قبلا کسی جرعت نمیکرد چیزی بگه اما الانا پدرمادر وجد اباد همه خبردارن که فلانی فلان کس ومیخواد

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
2706