2733
2739
عنوان

چیکار کنم بچم پسر بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 108 پست

گرمی بخورین هر دوتون

عطاریا یه معجون خوب با آجیل و عسل و اینا درست میکنن مخصوص پسرزایی یکی از فامیلامون تعریف میکرد استفاده کرده بودن با غذاهای گرمی و حذف سردی ها و پسر دار شدن

😐گزینه ها چی میگه

خانمه زنگ میزنه دخترش میگه جوابموبابله یانه جواب بده عمت خودشوچجوری درست کرده چی پوشیده دختره میگه بنظرتون بگم بله یاخیرمثل این گزینه س دیگه ۱یا۱

عاجزانه تمنادارم یه صلوات مهمونم کنی💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهترین کار اینه بری دکتر چون اونجا چکاب مینویسن بر اساس بدن خودت و همسرت به هر دوتون رژیم میدن ...

یه چیز عجیب اینقد اسپرمش عالیه که آزمایشگاه بهش پیشنهاد اهدا داده ۲ برابر حد معموله و تا بحال هم اهدا کرده به کسی

2731
[QUOTE=149543100]جنوبی ها که میگن اکثرا پسر میارن  منم نمیدونم چرا استرس دارم دلم میخواد پسر با ...

جنسیت بچه رو مرد تعیین می‌کنه ، بستگی به شوهرت داره ولی بازم تو آب و جوش شیرین بشین ،تو اب و سرکه نشین که دختر دار میشی ، به شوهر مرغ کمتر بده نمک بیشتر مصرف کن قهوه بخوره شوهرت

منم تنبلی دارم.اینماه اولین ماهه که بهم لتروزول داده.ازامشب که ۳پریوده شروع کردم.شما برای بچه اولت ب ...

ببین من فقط با قرص امپول باردار میشه بله برای اولی هم قرص لتروزول با امپول سینال اف زدم و بعدش اچ سی جی 

اون زمان خداشاهده برای من جنسیت نلاک نبود چون از جفتش نداشتم الانم اگه اولی پسر بود در ب در دنبال دختر بودم و چون دوتا بچه میخ ام دوس دارم از دو جنس باشه.

بعدها که برای پسر تحقیق میکردم 

فهمیدم خوده امپول سینال دخترزایی رو بالا میبره 

و ما همو شب که امپول ازاد سازی رو زدم تا ۴ شب پشت هم اقدام داشتیم 

همین اسپرم ضعیف میکنه و پاییز بود اصلا به تغذیه اهمیت نمیدادیم و همسر منم عاشق ترشی و زیاد میخورد

اینارو بعدها تو تحقیقاتم برای پسر فهمیدم والا اونموقع اصلا برام مهم نبود.

اینسری به دکتر گفتم که پسر میخوام لتروزول با اچ ام جی داد بجای سینال و برای ازاد سازیش هم اچ سی جی زدم

و چاره ای ندارم چون بدون دارو تخمکی ندارم و باردار نمیشم و باید استفاده کنم

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
جنسیت بچه رو مرد تعیین می‌کنه ، بستگی به شوهرت داره ولی بازم تو آب و جوش شیرین بشین ،تو اب و سرکه نش ...

اره من به همسرم قبل اقدام دو لیوان قهوه تلخ دادم و کمپرس یخ دادم استفاده کنه اینا حرکت اسپرم رو سریعتر میکنه

2740
یه چیز عجیب اینقد اسپرمش عالیه که آزمایشگاه بهش پیشنهاد اهدا داده ۲ برابر حد معموله و تا بحال هم اهد ...

چه خووووووب پس انشالله ایندفعه پسر دار میشی اگه تخمک تو ضعیف نباشه  تو آب و جوش شیرین قبل رابطه بشینی لبنیات هم نخوری

یه چیز عجیب اینقد اسپرمش عالیه که آزمایشگاه بهش پیشنهاد اهدا داده ۲ برابر حد معموله و تا بحال هم اهد ...

خوب خوبه پس فقط باید رحم خودتو گرم کنی که اسپرم پسر جذب کنه من شوهرم مشکل داشت حتی بارداریمم معجزه بود و معمولا اسپرمای ضعیف دختر میشن ولی بچه م پسر شد  من قبلش برای لاغری کاسنی میخوردم شاید اثراون بوده  چون شنیدم کاسنی اثر داره 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

جنوبی ها کلا مزاجهای گرمی دارن فقط بدن خودت رو قلیایی کن و روز تخمکگداری اقدام کن اینا مهم هستن

و البته شیاف ماریانا برای عفونت استفاده کردم کلا بارداریم معجزه بود و دلیلشو نمیدونم ایا شیاف بود ایا عرق کاسنی بود یا هرچی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706