2737
2739
عنوان

سهام عدالت رو نمیشه بفروشم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 27 پست
دامادمون تا الان هر روز داره پول میاد تو حسابش تا الان ۶ میلیون شده 

لابد مستقیم انتخاب کرده و فروخته

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلافه شدم    

به خدا من اصلا سر در نمیارم که راهنمایی کنم ببخشید 

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2731
لابد مستقیم انتخاب کرده و فروخته

اره. دیگه به ما نگفت که ما هم مستقیمش کنیم یا ی چیزی

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2740
اونم سود میده صبور باش

امیدوارم.اخه یهو نشسته میپره تو هوا ۲ میلیون اومد میپره ۸۰۰ اومددیروز میخندید میگفت ۳ هزار اومده

امیدوارم.اخه یهو نشسته میپره تو هوا ۲ میلیون اومد میپره ۸۰۰ اومددیروز میخندید میگفت ۳ هزار اومده

خخخخخ خوب فروخته 

صبر کن ان شالله شمام سود میاد 

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
خخخخخ خوب فروخته  صبر کن ان شالله شمام سود میاد

😘😘😘😘😘

کارگزاری رابط خرید و فروش سهامه نه، مشکلی نداره  

خب خداراشکر ترسیدم.. ببخشید انقدر سوال میپرسم..من ۴مرداد ازطریق سامانه بانک ملی سداد فروشم رو ثبت کردم کی پول واریز میکنن؟ همین الانشم ۵۰۰ تومن انگاراومده پایین اینطوری باشه هیچی دست ادمونمیگیره

یا رب نظر توبر نگردد