2737
2739
عنوان

توروخدا بیاین انقد حالم بده و استرس دارم ک دهرم میمیرم😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 36 پست

داره بازی میکنه خب برادرزاده ام ۳ماهه داره راه میره الان یهفتست رو پنجه راه میره بعد عادی 

دلتنگم ......دلتنگ همه ی آنچه میتوانست باشد وحالا نیست ..... بهترین لذت من انجام دادن کاریست که دیگران میگویند نمیتوان انجام داد......
عزیزم کفش مخصوص میده درست میشه انشالله بدترین حالت ممکنه گچ بگیره ولی اون واسه بچه های کوچیکتره انگ ...

وای بخدا دارم دیوونه میشم انقد گریه کردم فشارم افتاده😞😞

اگه بخان گچ بگیرن من میمیرم😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینم رو پنجه راه میره ولی حالت عادی هم که راه میره پاهاشو رو به داخل میزاره😞

نگرانی نداره که به نظرم کنجکاوه حالا اگه خیلی نگرانی ببر دکتر نشون بده

دلتنگم ......دلتنگ همه ی آنچه میتوانست باشد وحالا نیست ..... بهترین لذت من انجام دادن کاریست که دیگران میگویند نمیتوان انجام داد......
2740

درست میشه نگران نباش بعضی از بچه ها اینطوری راه میرن به مرور درست میشن. مخصوصا بچه های تپلی .

دختر منم وقتی راه می رفت کلا انگشت هاش به طرف داخل می برد. بردمش ارتوپد گفت معمولا تا هفت سالگی بر طرف میشه . همیشه چهار زانو بشینه و دمپایی یا کفش تا به تا بپوشه .با اینکه خیلی کوچیک بود ولی بلافاصله تشخیص میداد که کفشش پا به پا پوشیده .خدا را شکر چند سالی بود و درست شد .  

ران نباش...راه رفتن روی گودی پا ینی به این صورت که شما میگی در خیلی از بچه ها شایعه..اگر تا بعد از ۳ ...

یعنی مشکلی نداره بخدا دارم دق میکنم  خدا از دهنت تو بشنوه پسرم مشکلی نداشته باشه

درست میشه نگران نباش بعضی از بچه ها اینطوری راه میرن به مرور درست میشن. مخصوصا بچه های تپلی . دختر ...

خداروشکر عزیزم ک درست شده 

اره پسر منم دقیقا انگشتاشو  رو به داخل میزاره

قربون پاهاش بشم دلم براش کباب شد😞😞