2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمارستان نرفتی من یهو بدون درد و علایمی کیسه آبم سوراخ شد و رفتم بیمارستان گفتش دهانه رحمت ۲سانت ب ...

یعنی اگ بچه خودشو سفت کنه انقباضه؟و خطر زایمان زودرس داره؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
بیمارستان نرفتی من یهو بدون درد و علایمی کیسه آبم سوراخ شد و رفتم بیمارستان گفتش دهانه رحمت ۲سانت ب ...

انقباض یعنی چی؟

میشه ب من بگین؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
یعنی اگ بچه خودشو سفت کنه انقباضه؟و خطر زایمان زودرس داره؟

ن گلم بچه ها هفته آخر خودشون رو جمع  میکنن ولی خب میتونه از علایم زایمانم باشه

جنین پسر باشه بیشتر اینکارو میکنه

ن گلم بچه ها هفته آخر خودشون رو جمع  میکنن ولی خب میتونه از علایم زایمانم باشه جنین پسر باش ...

من میترسم.دکترم قرص داده اگ انقباض گرفتم بخورم

بخورم؟خودشو سفت میکنه دردم نمیگیره.نکنه خطرناکه واسش