2733
2734
عنوان

اومدم ثواب کنم کباب شدم..............................

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 30 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
متاسفانه توی موقعیت بدی قرار گرفتی به نظر من بهترین کار اینه که با همسرت صحبت کنی و هر دو تاتون از تعصبتون روی خونواده هاتون کم کنید همیشه یادتون باشه شما که با اون طرف زیر یک سقف زندگی نکردین! پس خواهشا واسطه نشین ههههه الان بهترین کار اینه که وقتی زنگ زدن به همسرت که گله کنن همسرت بگه بشینین زندگیتون رو بکنین انقدر هم دعواهای زن و شوهری تون رو به بیرون از خونه اتنقال ندین همه زن و شوهرا با هم دعوا میکنن و بعد هم آشتی میکنن! خلاصه نصیحت پدرانه و مادرانه کنید که به شما نگن به نفعشونه
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
اینجوری باشه که هیشکی نباید واسطه ازدواج بشه .اگه شما موقع معرفی این دو به هم چیزی رو پنهان کردی که نباید میکردی و یا با دروغ ویا با پنهانکاری بیجا این دو رو به هم معرفی کرده باشی شما هم مقصری ولی اگه خودشون با هم نساختن تقصیر کسی نیست .بعد هم سالهای اول ازدواج دعوا و بحران زیاد پیش مییاد ان شاءالله اگر صبر و درایت کنن حل میشه .
به آینده فکر کن....هنوز کتابهایی برای خواندن،غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.
ازدواج های ضبدری تقریبا اکثرا مشکلات شما رادارن و بهتره اتفاق نیافته...اما شما بهتر بو از همون اول شرط می کردین...شما را وارد مسائل نکن.... اما ظاهرا چون خواهر شوهر شما کسی و نداره ..برای حل مشکاتش سمت شما میاد یه بار یه جلسه با خضور 4 تایی و بزار وبگو....اختلافات شما داره زندگی من و دچار بحران می کنه.... خیلی جدی و قاطع بگو تصمیم تون نهایی کنین...می خواهید مشاور برین...اما لطفا مشکلاتتون خودتون حل کنین.. ..انشاالله خدا کمک می کنه
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
چه موقعیت بدی. چون الان دیگه خواهر شوهرتون پدر و مادر نداره شما شدید بزرگترشون. ولی خب در هر حال هر زن و شوهری که با هم دعوا میکنن به هیچ وجه نباید خونواده شون مطلع بشه. مگه موضوع حیاتی باشه یا جدایی پیش بیاد. اونا خیلی اشتباه میکنن. اینطوری آبروی خودشون هم میبرن و پیش شما سبک میشن. مگه زندگی بچه بازیه؟ خاله بازیه؟ بهشون بگید که مشکلاتشون رو خودشون باید حل کنن . برن پیش مشاور. شما رو شوهرتون رک بهشون بگید که نباید واسه هر مشکلی پای شما رو بکشن وسط. هم شوهرتون خواهرش رو توجیه کنه و هم شما برادرتون رو. امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه.
عرضه ی لباس زیرهای بسیار متنوع و ارزانتر از همه جا. اگر به دنبال لوازم خیلی خاص هم میگردی اینجا پیدا میکنی @paridokhtunderwear
خانمهامن موقع انتخاب به جفتشونم گفتم فکرهاتون روبکنیدامااونموقع نشنییدن حالاگوشاشون باز شده بخدااسیرم کردن بایه نوزاذ شیرده
خدا جووووووونم ممنون بابت همه چی   
2706