2737
2739
عنوان

کسی هست موهاش فوق العاده پُر باشه؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 29 پست
کل خونوادم😑😑😑😑😑😑 حالا من کم ترین مو رو دارم خواهرام.میرم ارایشگاه یارو میفته تو موهاشون‌نمید ...

خوشبحالشون منم هرسری میرم ارایشگاه همه میگن واااای چقد موهات کمع زینک بخور اهن بخور کوفت بخور زهرمار بخور

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من ی وجب زیر باسنمه 

هر روز شونه میکنم دم اسبی میبندم از بالا بعد میبافم اون بافت و میپیچم دور خودش یعکی اون کشی ک از بالا بستم بعدم نوکشو با گیره وصل میکنم ب موهام .تن تن حموم کن ـب قطع کوتاه کنی پشیمون میشی

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد
من بیچاره انقدررر پر بود همه حسرتشو میخوردن پلیکیستیک لعنتی گند زد بهش 

از کجا فهمیدید پلی کیستیک هستین؟؟؟

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
2731
مال من ی وجب زیر باسنمه  هر روز شونه میکنم دم اسبی میبندم از بالا بعد میبافم اون بافت و میپیچم ...

بدیش اینه مال من فر هم هست😂

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
2740
چرا؟ مگه چه اتفاقی میفته تو زایمان؟

قبل از بارداری که داروهای کمک باروری استفاده کردم کلی تنظیمات رو میریزه به هم ضمن اینکه از عوارض سزارین ریزش مو هست منم چند بار سزارین شدم 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

اومدم بگم خوش بحالتون☺️كاششششش منممممم

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️

خوش‌به حالتون ک موهاتون انقد پره

حاضر بودم موهام‌پر بود تو جهنمم میرفتم تحمل میکردم

نمیدونم خدا چرا فقط مو رو تو سر من زیادی دید ک انقد موهای کم حجمو پرزی نصیبم‌کرد😢

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤

برید کیف موهاتونوبکنید،من کف سرم خالی شده از بس ریخته، از خجالت نمیذارم کسی موهامو ببینه،حتی برا یه آرایسگاه رفتنم عزا میگیرم، انگار مو هم جز ثروت حساب میشه که قربون خدا برم اونم به من نداده

الحمداالله