2733
2734
عنوان

هر کس کاربریش رو دوست داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8802 بازدید | 575 پست
سلام خواهری❤ والا میپرن بهمون ولی ما با قدرت مقاومت میکنیم😃😂

سلام عزیزم ممنونممم   گزارش بهترین کاره زودتر حذف میشه لینک این تاپیکمو بذارین بد نیست فکر کنم نتونن جوابتون رو بدن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

نی نی یار جان دو تاپیک پر بازدید من رو گزارش الکی زدن 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی یار جان تا اینجای همه تایپکای منو حذف کن فدات شم دیگه تایپک نمیزنم یا کم میزنم و میدم نی نی یا ...

چه جلب کاش مال منم حذف بشه ولی همش یه روز حذف نمیکنه که،

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
2728

راس میگن ی تاپیک بامزه رو ترکوندن ولی تاپیکای خواهرشوهر و دوس پسرو چمیدونم عکس از همه جاشون بزارنو گزارش نمیزنن 

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
عزیزم بقیه هم بدترن جوابایی میدن که من خجالت میکشم

یه سریا که واقعا خوششون میاد سایت مادرانه و بارداری رو با سایت های دیگه اشتباه گرفتن  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
نی نی یار یه سوال  چرا تاپیک های گرونی رو میترکونید ?

عزیزم چون فوری بحث رو میرن سمت دولت و مسئولین که ممنوع هست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2740
نی نی یار جان تا اینجای همه تایپکای منو حذف کن فدات شم دیگه تایپک نمیزنم یا کم میزنم و میدم نی نی یا ...

من اصلا سهمیه حذف ندارم

عزیزم بقیه هم بدترن جوابایی میدن که من خجالت میکشم

نی نی یار یهوو میتونی کلی تاپیک مال منو بترکونی بدون اینکه آسیبی به کاربریم بخوره؟یعنی نترکم..اگر آره بی زحمت تاپیکای منو حذف کن ممنون

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
چرا فک میکنید همه بچه مدرسه ای ها بی ادب هستن؟ همین ما بچه مدرسه ای ها هستیم که تاپیک های زشت رو گزا ...

من به همشون توهین نکردم اکثرشون پسر هستن

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
سلام عزیزم ممنونممم     گزارش بهترین کاره زودتر حذف میشه لینک این تاپیکمو بذارین بد نیست ف ...

ده نفر باید گزارش بزنن ولی نمیزنن ۱۳ صفحه میره جلو😑مجبور میشم تگتون کنم شرمنده😍❤

چشم عزیزم حتما😘😘❤❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
سلام عزیزم ممنونممم     گزارش بهترین کاره زودتر حذف میشه لینک این تاپیکمو بذارین بد نیست ف ...

من همیشه گزارش زدم برا تایپکای فال.این دفعه برا جنسیم گزارش میزنم.ولی تروخدا نی نی یار عزیز تایپکامو حذف کن همشو

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد

وای نی نی یار    

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
2706