2733
2734
نامزدم عکاسی دوست نداره دستشم خالیه ک بریم هزینه عکاسی بدیم😔

حالا حتما نمیخواد که بری اتلیه اندازه عروسی عکس بگیری،

الان عکس دونه ای ۱۰۰ تومان هم بعضی جاها هست، سه تا عکس بگیری بسه!

روز عقدت برو ارایشگاه، عکس بگیرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط راهش اتلیه اس که بهترین  راحله

وا چرا عکاسی دوس نداره مگه میشه یعنی چی‌اخه دختر از الان رو خواسته های پیش پا افتاده کوتاه‌نیا الان دیگه تو هر شهر روستای با هر بودجه ای میرن اتلیه  اونوقت ۱۵۰۰دادی لباس  نامزدت از عکاسی خوشش نمیاد 

تو چرا دلخوشی های کوچیک از خودت مگیری به زبون بگیریش راصیش کن

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
2728
نامزدم عکاسی دوست نداره دستشم خالیه ک بریم هزینه عکاسی بدیم😔

عزیزم از این اتفاقا فقط عکس و فیلمش هست که یادگاری میمونه . حتی اگر میتونی در حد چندتا عکس ساده هم ارزش داره . تیم خانوما هم استفاده کنید که ایشون ناراحت نباشن . از طرفی خریدن لباس پفی واقعا اشتباهه حتی اگر مراسمتون انجام میشد بعدش رو دستتون می موند کاش کرایه میکردید حالا که شده دیگه بذارید دیوار یا پیجای اینستا بفروشیدش اگر واقعا بیخیال عکس شدید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
حالا حتما نمیخواد که بری اتلیه اندازه عروسی عکس بگیری، الان عکس دونه ای ۱۰۰ تومان هم بعضی جاها هست، ...

اصن دوستم عکاسه میگیره ولی نامزدم دوست نداره 😭دیگه بهم نمیچسبه هیچی 

الان ک نوبت من شده همه با هم قهرن یه تبریک نگفتن از اینورم کروناس☹️

☹️مث لباس عروس پف پفیه هیچ جا نمیشه پوشید☹️

بعدش یه جشن همون چندنفره بگیرین توی خونه

بپوشین برقصین 

تلخ نباشین دیگه به هرحال اومدی خونه باید یه قری بدین دور هم دیگه

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
اصن دوستم عکاسه میگیره ولی نامزدم دوست نداره 😭دیگه بهم نمیچسبه هیچی  الان ک نوبت من شده همه ب ...

اوه توام مثه منی ها

موقع اتفاقای مهم زندگیم همه قهر بودن😂😂😂

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2706