2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از کجا خریدی گلم همه لوازم ارایشیها دارن؟؟؟

عاره

من فقط مرطوب کننده میزنم

حواستون باشه هیچوقت نگین کرم نرم کننده چون کرم روغنیه ولی مرطوب کننده و ابرسان نه

خیلیارم امتحان کردم اکثرا خوب بودن

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
ببخشید استارتر اینجا عنوان میکنم برای بچه ۷ساله چه کرمی بزنیم ضدافتاب منظورمه

عزیزم من درست میکنم طبیعی  

سازنده محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی و گیاهی و مشاور پوست                                                 خوشحال میشم  
2740
عزیزم من درست میکنم طبیعی    

چحوری میشه به منم بگید من دخترم پوستش خیلیی روشن بود البته بور خرماییه امسال فک میکنم کمی تیره شده بیرونم نمیبرمش یاضدافتاب میزته ولی میسوزه سریع دیکه رنگش ثابت نمیشه دوس دارم هنیشه روشن بمونه

چحوری میشه به منم بگید من دخترم پوستش خیلیی روشن بود البته بور خرماییه امسال فک میکنم کمی تیره شده ب ...

من کارم اینه. باید شما موادشو بخرید بعضی موادهاشم گیرنمیاد به راحتی من کلاسشو رفتم کار راحتی نیست  

سازنده محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی و گیاهی و مشاور پوست                                                 خوشحال میشم  
من پوستم خشکه همین بگیرم خوبه ؟

نه مخصوص پوست خشگ بگیر شما

من چون  کمی چربم و دوس ندارم کرمم چرب باشه مخصوص پوست چرب خریدم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
من کارم اینه. باید شما موادشو بخرید بعضی موادهاشم گیرنمیاد به راحتی من کلاسشو رفتم کار راحتی نیست &n ...

بخوایم برامون بسازین البته برای پوست ی دختر ۷ ساله چقدر هزینشه من میخوام دخترم پوستش روشن تر بشه چون امسال ی درجه احساس میکنم تیره شده 

بخوایم برامون بسازین البته برای پوست ی دختر ۷ ساله چقدر هزینشه من میخوام دخترم پوستش روشن تر بشه چون ...

من کرم ضدافتاب بچگونه میزنم. قیمتش 50هزارتومنه که البته قابل شما رو نداره