2733
2734
عنوان

یه هفتست عروس هلندی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 4933 بازدید | 85 پست
مثلا چطوری بازی کنم؟ میشه بیشتر توضیح بدهید؟ 

تو بغلت بگیر نوازشش کن

با دست بهش چیزی بده تا ترسش ازتون بریزه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید چکار کنم؟

داخل میله و نشیمنگاه و ظرف غذاش رو نگاه کن بببین شپش توش هست یا نه،ولی گمون نکنم یه خورده هم جاش عوض شده و اینکه داره پرهاش رو درست میکنه،حتما براش اب بذار هر روز اگه دوست داشت حمام کنه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
مثلا چطوری بازی کنم؟ میشه بیشتر توضیح بدهید؟ 

چند تومن خریدیش

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2740
نگاه کردم شپش نیست .ممنونم آب میارم ببینم آب تنی میکنه؟

اصلا مجبور به ابتنیش نکن ها خودش باید بخواد درضمن ظرف مخصوص ابتنی براش بخر که توش احساس راحتی کنه و اینکه اگه دیدی به ابتنی علاقه نشون نمیده کاهو خیس بذار کف قفس تا خودش رو بماله به کاهو ها که به ابتنی علاقه مند بشه و یا ببرش حموم از قفس بیارش بیرون اب رو تنظیم کن صدا اب بشنوه شاید خودش بره زیر اب

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم