2733
2734
عنوان

بچه ها یکی پیجشو قرض بده بمن😅

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 46 پست
ای وای! تا حالا فکر میکردم دختری

امضات چیه ؟؟؟

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هه فکر کردم پیج اینستا میخاد😐

اره اینستا میخام

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
ینی رمز اکانتم رو بدم بهت😫

بچه بی ازاری هستم میشینم یه گوشه نه کسیو فالو میکنم نه لایک نه دایرکت میرم نه میخونم😅😅

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2731
کسی که رمزشو نمیده قطعا     لااقل بگو برن فالو کنن

اخه میخام استوریاشو ببینم 

2740

ایدی بده فالو کنن نه اینکه رمز بدن

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید
بچه بی ازاری هستم میشینم یه گوشه نه کسیو فالو میکنم نه لایک نه دایرکت میرم نه میخونم😅😅

ن بابا مجازی هر که اومد دایرکت جواب بدی😂

میشه دوتا صلوات برا گرفتن دوتا حاجتم بفرستین🌺
من سه تا پیج دارم باید وایسی تا خودمم آنلاین باشم اگ بخوای

عکس خودتو گذاشتی؟

ایدی بده فالو کنن نه اینکه رمز بدن

اخه میخام استوریاشو ببینم اون بنده خدا کنه نمیتونه همش استوریاشو بفرسته واسه من