2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باردارم esr بالا بود

گلم ESR عفونت داخل خون و اینکه تو کرونا داشته باشی و اصلا توجیه نمیکنه

بذار من یه توضیح بدم چون خودم کارمند بخش home care بيمارستان نیکان هستم و الان اغلب بیمارامون کرونایی هستن. 

_خدایی نکرده وقتی کسی علائمی داره فقط و فقط باید بره یه تست انجام بده به اسم PCR (همون تست جهانی کرونا) که هزینش 589000 تومن. بعد اگه مثبت شد پزشک عفونی یا عمومی یا داخلی باید ویزیتش کنه و بهش میگه که این داروها و خوردی بعد از مثلا 25 روز دیگه دوبار تست بده (همون تکرار دوباره تست کرونا PCR که نمونه از بزاق حلق و بینی) اگه منفی شد که دیگه ناقل نیستی اگه مثبت شد باز باید بری قرنطینه. 

_حالا این وسط اونایی که هم کرونا دارن و حالشون خیییلی بده یا اصلا دل بخواهی یا با دستور پزشک برای موارد دیگه مثل حتی سرما خوردگی میتونن تست خون بدن که شامل 3 فاکتور CBC سطح هموگلوبین، CRP سطح عفونت و ESR سطح عفونت خون رو میسنجه که هزینش 51000 تومن. 

_یه تست هم هست به اسم آنتی بادی که 2 فاکتور IGG و IGM شامل‌. این برای زمانیکه شخص الان کرونا نداره میخواد بدونه آیا تقریبا از 1 ماه الي 4 ماه گذاشته این ویروس وارد بدنش شده یا نه هزینش هم 122000 تومن

_اسکن ریه هم برای زمانی که اون شخص کرونا داره میخواد بدونه ریه اش در چه حالیه و چقد عفونت کرده که حالا با دستور پزشک یا دلبخواهیه

گلم ESR عفونت داخل خون و اینکه تو کرونا داشته باشی و اصلا توجیه نمیکنه بذار من یه توضیح بدم چون خود ...

سلام عزيزم من امروز از طرف هوم كر نيكان اومدن منزل بزاي تست 

2731
سلام عزيزم من امروز از طرف هوم كر نيكان اومدن منزل بزاي تست 

چه عالی من خودم وسه شرایط بده کرونا دکترم برام مرخصی بارداریم نوشت منم تو همون بخش کار میکنم 

2740