2733
2734
اخه من یه نفرو میشناسم توفامیل تودوران بچگیش همینجوری بود ومامانش همیشه طرفدارش الان اینقدر بااعتماد ...

این فامیلتونم ازاونوربوم افتاده بنظرت خیلی خوبه که هیچ کسی روقبول نداره خودشوبالامیبینه بهش نمیگن اعتمادبنفس میگن اعتمادبه نفس کاذب .مغرور خودخواه بایدتوجایگاه خودش خودشودوست داشته باشه نکه برترین ببینه خودشو

،🙄🙄🙄🙄واااا چجوری مامانت تو رو میزنه

مامانم هممون میزنه میگم شایدبخاطرهمونه دوس ندارم بزنم مگه درموقع بدترشدنشون خودم ازبس ارمادرم بی مهری دیدم کتک خوردم زیاددوسش ندارم بخاطرهمون رفتارمادرمونمیکنم تابچه هامم مثل من نشن ولی خدایی خیلی شلوغ حاضرجوابن که بیشترمیسازم اماب خودم لطمه زدم ازبس انداختم تودلم نفهمیدم چجوری رفتارکنم خودموباحرص خوردن تنبیه کردم عصبی شدم بااین حالابیشترخودموسرزنش میکنم تااونارو میگم تربیت خودم غلط بوده

عاجزانه تمنادارم یه صلوات مهمونم کنی💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت گاهی با بچه داداشم میبرم بازی میکنه خودمم توخونه باهاش میرقصم بازی میکنیم همراهش سرگرمش میکن ...

خیلی عالیه، دوستی مادر و پدر با بچه خیییلی مهمه ، اینجوری یاد میگیره همیشه باهاتون دوست باشه ، پنهان کاری نکنه و میدونه خانوادش اولین و مهم ترین دوستش هست 

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋

استارتر میگه میشکنه ، دعوا میکنه و... بعد شما برگشتی میگی مظلومه!!هر چیزی اندازش خوبه کتک زدن بده امااین که تو این موقعیت بوسش کنه بگه آفرین که میشکنی انتظار نا بجاییه ، بعدم استارتر میگه براش کم نذاشته

همین که کسی به مشکل میخوره با بچش یاد گرفتید بگید فقط زاییدن بلدید😑

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2728